Dodatkowe  15 zł RABATU  na  WSZYSTKO  przy zakupach za min. 179 zł z kodem:  30cze2024 

Promocja Piłka Nożna

przeglądaj wg:
produkty 1-33 z 33
sortuj:

Promocja Piłka Nożna

produkty 1-33 z 33
sortuj:
przeglądaj wg

Piłka nożna – książki w księgarni Tezeusz

Jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie oraz narodowy sport Polaków musiał doczekać się opracowań literackich. Książki o piłce nożnej pomogą pogłębić wiedzę na temat teorii gry, historii tego sportu, legendarnych rozgrywek i największych porażek. Na wirtualnych półkach księgarni Tezeusz znajdziesz również biografie najsłynniejszych graczy, kolekcjonerskie albumy, a nawet naukowe opracowania na temat futbolu. Poszukaj prezentu dla fana piłki nożnej lub zamów dla siebie i rozwijaj swoje zainteresowania!

Książki sportowe: piłka nożna. Czego się z nich dowiesz?

Ciekawią Cię historyczne rekordy? A może chcesz poznać taktykę swojej ulubionej drużyny, dowiedzieć się czegoś o piłkarskim slangu lub matematyce futbolu? Sprawdź ofertę księgarni Tezeusz –  książki o piłce nożnej mogą Cię zaskoczyć bogactwem podejmowanych tematów

Nie brakuje również wartkich opowieści o legendarnych gwiazdach sportu – czy to piłkarzach, czy trenerach. Z proponowanych pozycji możesz dowiedzieć się o ich drodze w dążeniu do sukcesu. W tych historiach nie brakuje przeciwności losu, pokonywania własnych ograniczeń i godzenia się z porażkami. Opisana ścieżka na szczyt wymagała poświęceń i hartu ducha – dowiedz się, z czym musieli zmagać się najwięksi światowi sportowcy

Z książek o futbolu możesz dowiedzieć się czegoś o tajnikach sukcesu najlepszych drużyn. Poznasz też intrygujące fakty “zza kulis” oraz ogrom ciekawostek na temat teorii i historii sportu. Pojawiają się też propozycje z zakresu psychologii sportu, która jest dziedziną rozpracowującą psychologiczne aspekty dążenia do jak najwyższych wyników. Opisuje mentalne koszty sukcesu i porażki, rozkłada teorię motywacji na czynniki pierwsze oraz pomaga uporać się z trudnościami, które odbijają się na stylu gry. 

Książki o piłce nożnej dla młodzieży – rozwijanie pasji od najmłodszych lat

Książki o piłce nożnej dla młodzieży i dzieci to znakomity pomysł na prezent dla najmłodszych fanów tego sportu. Propozycje dla dzieci zawierają wizerunki ulubionych sportowców, ciekawostki opisane przystępnym językiem oraz inspirujące historie, które obudzą w młodych ludziach chęć do sięgania po sportowe marzenia. 

Dzieci mogą też poznać okołosportowe fakty, np. przełomowe rekordy, zobaczyć na zdjęciach największe i najważniejsze stadiony czy zobaczyć, jak ewoluowała piłka nożna na przestrzeni lat. To świetny sposób na zachęcenie dziecka do poznawania różnych dziedzin nauki, przy jednoczesnym rozwijaniu wiedzy z zakresu sportu

Książki dla trenerów piłki nożnej – fascynująca wiedza w przystępnej formie

Niezależnie od tego, czy chcesz zostać trenerem kadry narodowej, czy przygotowujesz szkolną drużynę do rozgrywek – sięgnij po książki o piłce nożnej dla trenerów. Znajdziesz tu zarówno szczegółowe opracowania na temat taktyki, jak i podręczniki omawiające sposoby motywowania i przygotowywania psychologicznego do gry. 

Nie brakuje też osobistych zwierzeń piłkarzy i doświadczeń trenerów, którzy w autobiograficznych lekturach opisują to, co okazało się dla nich najważniejsze na drodze do sukcesu. Warto skierować uwagę na te pozycje, aby zrozumieć, z czym borykają się zawodnicy i wykorzystać tę wiedzę do jeszcze lepszego ich motywowania i szkolenia. 

W księgarni Tezeusz znajdziesz bogatą ofertę książek sportowych traktujących o piłce nożnej. Nieustannie rozszerzamy ofertę, aby fani tej dyscypliny mogli regularnie sięgać po jakościowe treści. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i już dziś zamów lekturę, która dostarczy Ci sportowych emocji. 

SKUPUJEMY KSIĄŻKI - ZOBACZ

Skupujemy książki używane: