Dodatkowe  15 zł RABATU  na  WSZYSTKO  przy zakupach za min. 179 zł z kodem:  31lip2024 

Audiobooki MP3

przeglądaj wg:
produkty 1-70 z około 11 900
sortuj:
sortuj:
przeglądaj wg

Nie każdy z nas ma czas na czytanie książek w wersjach papierowych czy elektronicznych. Audiobooki to doskonała propozycja dla tych, którzy sporo czasu spędzają w podróży, są często zajęci i brakuje im czasu na czytanie papierowych książek, czy nawet tych w wersjach cyfrowych. Audiobooki to tak naprawdę kolejna odsłona tego, co było i jest doskonale znane przez wiele grup pokoleniowych, czyli różnego rodzaju słuchowisk czy bajek, które były słuchane w radiu, odtwarzane na gramofonach czy później – odtwarzaczach CD. Audiobooki to uniwersalny, międzypokoleniowy nośnik, który trafi zarówno do starszych odbiorców, jak i do najmłodszych. Nic więc dziwnego, że audiobooki online stają się z roku na rok coraz bardziej popularne. Można ich słuchać wszędzie i praktycznie na każdym urządzeniu – od smartfona, po radio samochodowe, a na laptopie, tablecie, czy dedykowanym sprzęcie audio skończywszy.

Audiobooki dla dzieci, czyli alternatywa dla wszechobecnych ekranów

Naukowcy od lat biją na alarm, że dzieci zbyt wiele czasu spędzają przed ekranami. Jeszcze do niedawna głównym zagrożeniem dla rozwoju najmłodszych był telewizor, laptop czy komputer, jednak teraz głównymi winowajcami są niestety smartfony i tablety. Wszechobecne ekrany, żywe kolory i dynamiczne materiały wideo negatywnie wpływają na zdolności uczenia się dzieci oraz koncentrację. Skoro dorośli mają problem z uzależnieniami od smartfonów, seriali czy gier komputerowych, to trudno wymagać, żeby dziecko lepiej radziło z urządzeniami, które zostały zaprojektowane tak, żeby skupić naszą uwagę jak najdłużej.

Audiobooki dla dzieci to świetna rozrywka dla najmłodszych, która wymaga skupienia oraz jest podana w atrakcyjnej, dostosowanej dla najmłodszych odbiorców formie. Książki do słuchania to świetna zabawa dla całej rodziny i doskonała alternatywa dla telewizji czy bajek puszczanych na komputerze. W naszej bazie znajdziesz najlepsze audiobooki dla najmłodszych, które zostały przygotowane przez wybitnych lektorów. W zależności od tego, czego szukasz, znajdziesz u nas zarówno klasyczne adaptacje literatury dla najmłodszych, jak i nowe książki do słuchania, które nie schodzą z list bestsellerów.

Audiobooki po angielsku – słuchaj i ucz się języka!

Chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym i zacząć efektywnie wspierać naukę języka angielskiego? Nic prostszego – wystarczy, że zaczniesz słuchać audiobooków po angielsku! Audiobooki możesz słuchać będąc online, podczas podróży pociągiem, samochodem, czy w trakcie sprzątania domu. „Osłuchanie” się literackim językiem angielskim to jeden z lepszych sposobów na rozbudowanie słownictwa i „złapanie” płynności językowej. Niektóre z audiobooków posiadają osobny słowniczek, który ułatwi Ci przyswojenie nowych słów oraz form gramatycznych.

Bez względu na to, czy interesują Cię audiobooki dla dzieci, książki do słuchania po angielsku, czy najlepsze audiobooki z pierwszych miejsc rankingowych najchętniej kupowanych książek audio – zacznij zakupy już teraz! Wszystkie nasze audiobooki dostępne są online, więc wystarczy zaledwie kilka kliknięć, żeby zacząć słuchać wybranego audiobooka. Zapraszamy do zakupów!

SKUPUJEMY KSIĄŻKI - ZOBACZ

Skupujemy książki używane: