Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Skup książek i antykwariat w Krakowie

Dębniki, ul. Pułaskiego 13A

Telefon:
698 316 300  - Kraków, Katowice, Rzeszów, Kielce, Częstochowa, Nowy Sącz, Tarnów, Skarżysko-Kamienna, Małopolska, Śląsk, Podkarpacie, Świętokrzyskie 

e-mail:
[email protected] - Prosimy o podanie miejscowości i numeru telefonu 

 Koordynator filii: Bartosz Słupek

Dzwońcie i mailujcie już dziś! Szybka wycena na miejscu u klienta. Dobre ceny. Gotówka. Załadunek i transport gratis.
Zabieramy wszystkie książki!

 

Skup używanych książek w Krakowie – antykwariat internetowy

Antykwariat, jaki prowadzimy to przede wszystkim skup starych i używanych książek, które są dla nas po prostu czymś wyjątkowym, czymś, co zasługuje na szczególne traktowanie. Dbamy o książki, sprawiamy, że mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez kolejne rzesze wielbicieli literatury i znów chętnie czytane. Książki są dla nas najważniejsze.

 

Antykwariat Tezeusz.pl to coś więcej niż skup książek. Czym dokładnie się zajmujemy?

Skup książek to zasadnicza część działalności, jaką prowadzi nasz antykwariat. Gromadzimy zakupione wcześniej stare, używane i często już niepotrzebne książki, dając im jednocześnie „drugie życie”. Książki, gdy tylko wystąpi taka konieczność, są przez nas naprawiane, odświeżane i w takim właśnie wydaniu ponownie trafiają do sprzedaży. Zatem nasz antykwariat to nie tylko skupowanie książek ale także wszystko to, co sprawia, że mogą one znów trafić w ręce czytelników.

 

Kraków i jego mieszkańcy docenili nasz antykwariat

Teraz zapraszamy także Ciebie, abyś zapoznał się z naszą ofertą. Tezeusz.pl to książki stare, używane, często perełki wydawnicze i dawno niespotykane tytuły. Jednak to także książki nowe, popularne i często poszukiwane przez czytelników.

Aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy ofertę obejmującą:

  • beletrystykę,

  • książki popularnonaukowe,

  • książki dla dzieci,

  • poradniki.

a także wiele zróżnicowanych pozycji wydawniczych, które najbardziej interesują obecnie czytelników.

 

Nasz antykwariat wyróżniają różnorodność tytułów, miłość do książek i atrakcyjne ceny

Rodzaj prowadzonej przez nas działalności pozwala na takie kształtowanie cen, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z dokonanego zakupu. Nasz antykwariat to skup i sprzedaż wyjątkowych książek, wśród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zatem jeśli szukasz miejsca, gdzie sprzedaż swoje zbiory wydawnicze lub gdzie kupisz wyjątkowe książki w naprawdę atrakcyjnej cenie – dobrze trafiłeś. Antykwariat internetowy Tezeusz.pl to właśnie to miejsce.