Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Skup książek w Trójmieście

Telefon:
694 450 250  - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Toruń, Bydgoszcz, Olsztyn, Elbląg, Słupsk, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz

e-mail: 
[email protected] - Prosimy o podanie miejscowości i numeru telefonu

 Koordynator filii: Paweł Zakrzewski

Dzwońcie i mailujcie już dziś! Szybka wycena na miejscu u klienta. Dobre ceny. Gotówka. Załadunek i transport gratis.
Zabieramy wszystkie książki!

 

Antykwariat internetowy – skup nowych i używanych książek

Jesteśmy antykwariatem, który prowadzi swoją działalność na terenie całej Polski. Szczególnie prężnie rozwijamy się w Trójmieście. Województwo pomorskie od samego początku było dla nas szczęśliwe. Szybko zauważyliśmy, że ludzie mieszkający w tej części kraju bardzo chętnie sięgają po używane książki z różnej tematyki. Miasta, które nas szczególnie interesują to:

 • Gdańsk,

 • Gdynia,

 • Sopot,

 • Toruń,

 • Bydgoszcz,

 • Olsztyn.

 

Czym się zajmujemy?

Internetowy antykwariat Tezeusz.pl to w dużym skrócie firma zajmująca się obrotem książki. Skupujemy stare, nikomu niepotrzebne egzemplarze i dajemy im drugie życie. Staramy się doprowadzić je do stanu używalności oraz sprzedajemy osobom z Polski i reszty świata. Naszym atutem są niskie ceny, które sprawiają, że praktycznie każdy może skorzystać z naszej oferty.

 

Jakie książki znajdziesz w Tezeusz.pl?

Na początku naszej działalności skupialiśmy się tylko na książkach naukowych, ale wielkość rynku oraz potrzeby naszych klientów szybko pokazały nam, że nie możemy się zamykać na literaturę innego typu. Z czasem do naszej oferty trafiały również książki:

 • beletrystyczne,

 • popularnonaukowe,

 • poradniki,

 • dla dzieci,

 • i wiele innych.

 

Antykwariat Tezeusz w Polsce

Stale rozszerzamy naszą sieć antykwariatów online i staramy się dotrzeć do jak największej ilości potencjalnych klientów. Posiadamy filie we Wrocławiu, Krakowie, Łodzi oraz Gdańsku. Nie wykluczamy stworzenia oddziałów w innych dużych miastach. Trójmiasto to jedynie początek.

 

Skup i sprzedaż w dobrej cenie

Każda książka jest wyceniana przez nas indywidualnie. Bierzemy pod uwagę jej stan, tematykę oraz to, jakim zainteresowaniem może się cieszyć na rynku. W ustalaniu tych informacji pomagają nam specjaliści, którzy pracują w branży wiele lat i znają się na wycenie księgozbiorów, jak nikt inny.

 

Podaruj sobie dobrą książkę

Jeżeli więc interesuje Cię skup książek, skorzystaj z oferty Tezeusz.pl i pozbądź się zalegających nikomu niepotrzebnych tomów. W przypadku gdy szukasz ciekawego tytułu dla siebie, również możemy Ci pomóc. W naszym zbiorze znajduje się prawie dwieście tysięcy egzemplarzy. Z pewnością znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Zajdź i przekonaj się, co dla Ciebie przygotowaliśmy!