Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Skup książek i antykwariat w Łodzi

Telefon:
694 450 250  - Łódź, województwo Łódzkie 

e-mail:
[email protected] - Prosimy o podanie miejscowości i numeru telefonu 

 Koordynator filii: Paweł Zakrzewski

Dzwońcie i mailujcie już dziś! Szybka wycena na miejscu u klienta. Dobre ceny. Gotówka. Załadunek i transport gratis. Zabieramy wszystkie książki!

 

Skup używanych książek – antykwariat internetowy

Nasz antykwariat to miejsce, w którym książki są najważniejsze. Dbamy o nie jak nikt inny i są w centrum naszych zainteresowań. Szczególnie zadowoleni jesteśmy z tego, jak nasza działalność została przyjęta przez Łódź i mieszkańców tego pięknego miasta.
 

Antykwariat Tezeusz z Łodzi – czym się zajmujemy?

Tezeusz.pl to idealne miejsce dla osób, których interesuje skup używanych książek. Zajmujemy się odkupywaniem od właścicieli starych i niepotrzebnych książek, by sprawić, że znów będą chciane. W wymagających przypadkach reperujemy odkupione tomy i wystawiamy je na sprzedaż. Dzięki temu nasi klienci mają dostęp do bardzo starych i ciekawych pozycji.
 

Każdy znajdzie coś dla siebie

W Tezeusz.pl zawsze skupialiśmy się na książkach naukowych. Ze względu jednak na to, że rynek czytelniczy się zmienia, musieliśmy otworzyć naszą działalność na pozycje innego typu. W związku z tym w ofercie Tezeusz.pl znajdziesz teraz:
 
  • beletrystykę
  • książki popularnonaukowe
  • książki dla dzieci
  • poradniki
  • i wiele innych

 


Staramy się tak dobierać książki, które wystawiamy na sprzedaż, by w naszej ofercie panowała jak największa różnorodność. Takie podejście daje nam możliwość sprostania wymaganiom klientów.

 

Używane książki w dobrych cenach

Internetowy antykwariat pozwala nam na minimalizowanie kosztów oraz sprzedaż książek w niższych cenach. Nasi klienci bardzo często są zdziwieni tym, jak tanio odsprzedajemy niektóre egzemplarze. Takie zarządzanie firmą jest ściśle związane z tym, jak postrzegamy naszą rolę na rynku. Musimy zarabiać, ale czujemy, że mamy pewnego rodzaju misję. Uważamy, że książka jako ginący już nośnik informacji zasługuje na wyjątkowe traktowanie.
 

Sprzedaj lub kup książkę w Tezeusz.pl!


Jeżeli więc szukasz miejsca, w którym kupisz lub sprzedasz używane książki w atrakcyjnych cenach, koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie.