Skup książek w Białymstoku

Obsługa rejonu: Białystok, Bielsk Podlaski, Zambrów, Grajewo, Augustów, Suwałki, Hajnówka, Łomża, Podlasie

Koordynator filii:
Paweł Zakrzewski
Telefon: 698 110 400
e-mail:  [email protected]Prosimy o podanie miejscowości i numeru telefonu
 
Jak to działa?
Kontakt
Kontakt
Ustalamy najdogodniejszy termin przyjazdu naszego specjalisty do Państwa.
 
Wycena
Wycena
Na miejscu specjalista dokonuje wyceny książek.
 
Sprzedaż i transport
Sprzedaż i transport
Od ręki wypłacamy pieniądze za książki, a transport i załadunek organizujemy we własnym zakresie. 

Skup książek i antykwariat w Białymstoku

Szukasz używanych książek lub chcesz sprzedać własne? Właśnie trafiłeś pod właściwy adres. W antykwariacie Tezeusz zajmujemy się sprzedażą i skupowaniem książek. Wszystko to po to, aby amatorzy lektur, znaleźli u nas pozycje, które ich ucieszą i zafascynują. Liczymy, że dzięki naszej pasji zarazimy mieszkańców Białegostoku. A używanym książkom podarujemy drugie życie.

Skup podręczników Białystok

Antykwariat Tezeusz powstał z też z pasji do nauki. Dlatego w naszej działalności zwracamy dużą uwagę na podręczniki. W skupie podręczników w Białym stoku znajdziesz aktualne książki naukowe zgodne z obowiązującą podstawą programową. Jeśli masz w domu zadbane oraz aktualne pozycje do podstawówki liceum lub technikum, skontaktuj się z nami lub przynieś je do naszego sklepu. Pamiętaj, że recycling książek jest nie tylko ekonomiczny, ale również ekologiczny. Uczniowie z Białegostoku i okolic z pewnością docenią Twoje stare książki.

Oprócz podręczników skupujemy również używane książki ze wszystkich dziedzin oraz gatunków literackich.

Antykwariat online Białystok

Szelest kartek, zapach papieru, a przede wszystkim historie i wiedza zaklęte na stronach – w Tezeuszu kochamy książki ponad wszystko! Z tego też powodu dajemy im drugą szansę. Nasz antykwariat działa stacjonarnie i online. Jest łatwo dostępny, a korzystanie z niego jest naprawdę proste. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w Białymstoku.