Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Skup książek w antykwariacie w Poznaniu

Obsługa rejonu: Poznań, województwa: wielkopolskie, lubuskie

Koordynator filii:
Łukasz Ragan
Telefon: 664 734 834

e-mail:  [email protected]Prosimy o podanie miejscowości i numeru telefonu

 

 
Jak to działa?
Kontakt
Kontakt
Ustalamy najdogodniejszy termin przyjazdu naszego specjalisty do Państwa.
 
Wycena
Wycena
Na miejscu specjalista dokonuje wyceny książek.
 
Sprzedaż i transport
Sprzedaż i transport
Od ręki wypłacamy pieniądze za książki, a transport i załadunek organizujemy we własnym zakresie.

 

Skup używanych książek – antykwariat internetowy

Nasz antykwariat to miejsce, w którym książki są najważniejsze. Dbamy o nie jak nikt inny i są w centrum naszych zainteresowań. Szczególnie zadowoleni jesteśmy z tego, jak nasza działalność została przyjęta przez Poznań i mieszkańców tego pięknego miasta.
 

Antykwariat Tezeusz – czym się zajmujemy?

Tezeusz.pl to idealne miejsce dla osób, których interesuje skup używanych książek. Zajmujemy się odkupywaniem od właścicieli starych i niepotrzebnych książek, by sprawić, że znów będą chciane. W wymagających przypadkach reperujemy odkupione tomy i wystawiamy je na sprzedaż. Dzięki temu nasi klienci mają dostęp do bardzo starych i ciekawych pozycji.
 

Każdy znajdzie książkę dla siebie

W Tezeusz.pl zawsze skupialiśmy się na książkach naukowych. Ze względu jednak na to, że rynek czytelniczy się zmienia, musieliśmy otworzyć naszą działalność na pozycje innego typu. W związku z tym w ofercie Tezeusz.pl znajdziesz teraz:
 
  • beletrystykę
  • książki popularnonaukowe
  • książki dla dzieci
  • poradniki
  • i wiele innych

 

Staramy się tak dobierać książki, które wystawiamy na sprzedaż, by w naszej ofercie panowała jak największa różnorodność. Takie podejście daje nam możliwość sprostania wymaganiom klientów.

Używane książki w dobrych cenach

Internetowy antykwariat pozwala nam na minimalizowanie kosztów oraz sprzedaż książek w niższych cenach. Nasi klienci bardzo często są zdziwieni tym, jak tanio odsprzedajemy niektóre egzemplarze. Takie zarządzanie firmą jest ściśle związane z tym, jak postrzegamy naszą rolę na rynku. Musimy zarabiać, ale czujemy, że mamy pewnego rodzaju misję. Uważamy, że książka jako ginący już nośnik informacji zasługuje na wyjątkowe traktowanie.
 

Sprzedaj lub kup książkę w Tezeusz!

Jeżeli więc szukasz miejsca, w którym kupisz lub sprzedasz używane książki w atrakcyjnych cenach, koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie.