Skup książek w Toruniu i woj. kujawsko-pomorskim

Koordynator filii:
Paweł Zakrzewski
Telefon: 698 110 400
e-mail:  [email protected]Prosimy o podanie miejscowości i numeru telefonu
 
Jak to działa?
Kontakt
Kontakt
Ustalamy najdogodniejszy termin przyjazdu naszego specjalisty do Państwa.
 
Wycena
Wycena
Na miejscu specjalista dokonuje wyceny książek.
 
Sprzedaż i transport
Sprzedaż i transport
Od ręki wypłacamy pieniądze za książki, a transport i załadunek organizujemy we własnym zakresie. 

Skup książek i antykwariat w Toruniu

Aromatyczny piernik i dobra książka? Nie mogliśmy się oprzeć temu połączeniu. Dlatego z naszym antykwariatem postanowiliśmy zawitać do Torunia! Miasto słodkich wypieków, Mikołaja Kopernika oraz zapierającej dech w piersiach architektury doceniło antykwariat i skup książek.

Skup podręczników Toruń

W Toruniu znajdziesz antykwariat i skup podręczników. Jeśli w Twoim domu leżą nieużywane i dobrej jakości szkolne książki, odezwij się do nas!

Jakie podręczniki skupujemy? Oczywiście niezniszczone i wciąż używane szkołach. Przyjmujemy podręczniki do szkół podstawowych, liceów i techników. Z przyjemnością odkupimy od Ciebie również podręczniki akademickie, a także literaturę naukową i popularnonaukową.

Książki używane Toruń

W naszym antykwariacie książki są najważniejsze. Najbardziej interesują nas te naukowe. Jednak z chęcią przyjmiemy także beletrystykę, książki dla dzieci i poradniki. Wszystko dlatego, że naszym celem jest popularyzacja czytania. Dbamy, aby każdy znalazł u nas ciekawe pozycje.

Jak wygląda współpraca? Dzwonisz do nas i ustalamy dogodny dla Ciebie termin odwiedzin. Nasz pracownik przyjeżdża pod wskazany przez Ciebie adres, dokonuje inwentaryzacji oraz wyceny Twojego księgozbioru. Jeżeli więc mieszkasz w Toruniu lub w okolicy i chciałbyś zrobić w swojej biblioteczce miejsce na nowe książki, skontaktuj się z nami!