Dodatkowe  15 zł RABATU  na  WSZYSTKO  przy zakupach za min. 179 zł z kodem:  30kwi2024 

Skup książek Toruń

Skup książek w Toruniu i woj. kujawsko-pomorskim

Obsługa rejonu: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Inowrocław, Grudziądz, Świecie, Chełmno, Ciechocinek, Aleksandrow Kujawski, Brodnica, Sępólno Krajeńskie, Nakło nad Notecią, Brześć Kujawski, Żnin, Wąbrzeźno, Rypin, Chełmża, Lipno, Dobrzyń nad Wisłą, województwo kujawsko - pomorskie

Koordynator filii:
Igor Bujalski
Telefon: 728 809 117
e-mail:  torun@skupksiazek.plProsimy o podanie miejscowości i numeru telefonu
 
Jak to działa?
Kontakt
Kontakt
Ustalamy najdogodniejszy termin przyjazdu naszego specjalisty do Państwa.
 
Wycena
Wycena
Na miejscu specjalista dokonuje wyceny książek.
 
Sprzedaż i transport
Sprzedaż i transport
Od ręki wypłacamy pieniądze za książki, a transport i załadunek organizujemy we własnym zakresie. 

Skup książek i antykwariat w Toruniu

Aromatyczny piernik i dobra książka? Nie mogliśmy się oprzeć temu połączeniu. Dlatego z naszym antykwariatem postanowiliśmy zawitać do Torunia! Miasto słodkich wypieków, Mikołaja Kopernika oraz zapierającej dech w piersiach architektury doceniło antykwariat i skup książek.

Skup podręczników Toruń

W Toruniu znajdziesz antykwariat i skup podręczników. Jeśli w Twoim domu leżą nieużywane i dobrej jakości szkolne książki, odezwij się do nas!

Jakie podręczniki skupujemy? Oczywiście niezniszczone i wciąż używane szkołach. Przyjmujemy podręczniki do szkół podstawowych, liceów i techników. Z przyjemnością odkupimy od Ciebie również podręczniki akademickie, a także literaturę naukową i popularnonaukową.

Książki używane Toruń

W naszym antykwariacie książki są najważniejsze. Najbardziej interesują nas te naukowe. Jednak z chęcią przyjmiemy także beletrystykę, książki dla dzieci i poradniki. Wszystko dlatego, że naszym celem jest popularyzacja czytania. Dbamy, aby każdy znalazł u nas ciekawe pozycje.

Jak wygląda współpraca? Dzwonisz do nas i ustalamy dogodny dla Ciebie termin odwiedzin. Nasz pracownik przyjeżdża pod wskazany przez Ciebie adres, dokonuje inwentaryzacji oraz wyceny Twojego księgozbioru. Jeżeli więc mieszkasz w Toruniu lub w okolicy i chciałbyś zrobić w swojej biblioteczce miejsce na nowe książki, skontaktuj się z nami!