Dodatkowe  15 zł RABATU  na  WSZYSTKO  przy zakupach za min. 179 zł z kodem:  30cze2024 

Fantasy

przeglądaj wg:
produkty 1-70 z około 55 400
sortuj:

Fantasy

produkty 1-70 z około 55 400
sortuj:
przeglądaj wg

Książki fantasy w księgarni Tezeusz

Fascynuje Cię literatura fantastyczna? Książki o słynnych czarodziejach, groźnych smokach, politycznych konfliktach oraz niezwykłych zwierzętach z magią w tle porywają Cię od pierwszych stron? W kategorii Książki fantasy w księgarni Tezeusz przygotowaliśmy propozycje z myślą o miłośnikach lektur z solidną dawką niezwykłości.

Fantastyczne książki dla młodzieży

Książki fantasy nie bez powodu od lat nieustannie królują na listach światowych bestsellerów. Nie ustępują miejsca nowszym lekturom, a zamiast tego podbijają serca kolejnych czytelników.

Fantastyczne powieści dla dzieci i młodzieży oczarowują bogactwem świata przedstawionego. Rozpalają do czerwoności wyobraźnię, a postacie, które często są w podobnym do czytelnika wieku, stają się niezwykle bliscy. O pasjonujących przygodach bohaterów czyta się od pierwszej do ostatniej strony z zapartym tchem, a zakończenie serii popycha do sięgnięcia po kolejną.

Najbardziej popularne uniwersa już dawno przestały istnieć tylko w książkach i filmowych adaptacjach – żyją wśród kolejnych pokoleń fanów i stają się wciąż rosnącym społecznym fenomenem. Jeśli jeszcze nie wiesz o czym mowa, koniecznie sięgnij po powieści fantasy spod pióra Tolkiena, Martina, Sapkowskiego lub Rowling i daj się oczarować!

Książki przygodowe fantasy – klasyki gatunku dla dzieci i dorosłych

Świat fantasy to jednak nie tylko najpopularniejsze dzieła, które są powszechnie rozpoznawalne, nawet przez osoby niezainteresowane taką tematyką. Jeśli jednak ciekawią Cię również niszowe dzieła i klasyki doceniane głównie przez miłośników gatunku, otwieramy przed Tobą nasz antykwariat! Fantasy to dział z licznymi pozycjami zarówno z obszaru heroic (magia i mecz), ale i z pogranicza science fiction, urban czy dark fantasy.

Możesz nabyć wiele kultowych książek, znajdą się też zbiory opowiadań czy nawet opracowania naukowe poruszające tematy związane z magią. Sprawdź ofertę księgarni Tezeusz i znajdź idealną lekturę na długie wieczory lub wakacyjny relaks.

Chociaż w naszym antykwariacie możesz kupić książki dedykowane dzieciom, fantastyka jest dla każdego! Starszych czytelników poszukujących bezkompromisowych opisów, kontrowersji czy mrocznych treści zachęcamy do sięgnięcia po utwory Martina oraz Glukhovsky’ego, a miłośnicy filozoficznych rozmyślań i alternatywnych rzeczywistości mogą zachwycić się twórczością Lema.

Najnowsze książki fantasy – bądź na bieżąco!

Znasz to uczucie, kiedy wchodzisz do antykwariatu z nadzieją na udane łowy, a tu w dziale fantasy rozsypujące się powieści i dawno zapomniane utwory z niezachęcającymi okładkami? Kupując w internetowym antykwariacie już na pierwszy rzut oka możesz ocenić ofertę. Dysponujemy wieloma pozycjami, dostępnymi często w różnych wydaniach. Dzięki temu zarówno wielbiciele niszowej literatury fantasy jak i poszukiwacze najsłynniejszych i najnowszych lektur, mogą liczyć na satysfakcjonujące zakupy.

Literatura fantastyczna – doskonały sposób na relaks

Książki fantasy to świetny wybór dla tych, którzy chcą na chwilę się oderwać od codziennych zmagań. Wyobraźnia najlepszych pisarzy stworzyła niezwykłe miejsca i bohaterów przeżywających porywające przygody. Czytanie fantastyki maksymalnie uruchamia wyobraźnię i pozwala przeniknąć na chwilę do wspanialszej rzeczywistości.

Chcesz zaznać wypoczynku z książką fantasy? Po latach masz ochotę wrócić do lektur z dzieciństwa, by z sentymentem zatopić się we wspomnieniach? A może chcesz zafascynować swoje dziecko przygodami elfów i czarodziejów? Zapraszamy do sprawdzenia oferty antykwariatu Tezeusz i zakupów w naszym fantastycznym dziale!

SKUPUJEMY KSIĄŻKI - ZOBACZ

Skupujemy książki używane: