Dodatkowe  15 zł RABATU  na  WSZYSTKO  przy zakupach za min. 179 zł z kodem:  30kwi2024 

Skup książek w Warszawie Białołęka

Skup książek w Warszawie i prawobrzeżnej części woj. mazowieckiego

Obsługa rejonu: prawobrzeżna część Warszawy, Białołęka, Targówek, Praga Północ, Praga Południe, Wawer, Wesoła i Rembertów, prawobrzeżna część woj. mazowieckiego, Płock, Siedlce, Legionowo, Ostrołęka, Otwock, Ciechanów, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Mława, Marki, Nowy Dwór Mazowiecki, Wyszków, Ostrów Mazowiecka, Płońsk, Kobyłka, Józefów, Sulejówek, Pułtusk, Gostynin, Sokołów Podlaski, Sierpc, Zielonka, Przasnysz, Garwolin, Węgrów, Radzymin, Karczew, Maków Mazowiecki, Żuromin, Tłuszcz, Nasielsk, Łosice, Łochów, Łaskarzew, Raciąż, Pilawa, Serock, Żelechów,  Halinów, Mrozy, Myszyniec, Zakroczym, Glinojeck, Drobin, Chorzele, Kałuszyn, Różan, Wyszogród, Kosów Lacki, Sochocin, Brok, Bieżuń, Mordy, Lubowidz, Czerwińsk nad Wisłą

Koordynator regionu:
Piotr Żebrowski

Warszawa - Białołęka

ul. Drożdżowa 4H

Telefon: 532 398 640

e-mail:  bialoleka@skupksiazek.plProsimy o podanie miejscowości i numeru telefonu

 
Jak to działa?
Kontakt
Kontakt
Ustalamy najdogodniejszy termin przyjazdu naszego specjalisty do Państwa.
 
Wycena
Wycena
Na miejscu specjalista dokonuje wyceny książek.
 
Sprzedaż i transport
Sprzedaż i transport
Od ręki wypłacamy pieniądze za książki, a transport i załadunek organizujemy we własnym zakresie.

Skup książek starych i używanych

Tezeusz.pl to przede wszystkim skup książek, zarówno starych, używanych i już po prostu niepotrzebnych, jak i tych nowych, przed którymi pozostało jeszcze wiele lat życia w rękach czytelników. Naszą działalność prowadzimy w wielu miastach Polski, w tym między innymi w Warszawie. Wiemy, że Warszawa i jej mieszkańcy tak, jak i my kochają książki, dlatego też nasz skup książek zagościł także w stolicy.

 

Tezeusz – nie tylko skup książek

Prowadzony przez nas skup książek w Warszawie to przede wszystkim działalność obejmująca skup używanych książek. Jednak na tym nasza aktywność się nie kończy. Jeśli pojawi się taka konieczność, „przywracamy stare, używane książki do życia” – reperujemy je, odświeżamy. Chcemy, aby w jak najlepszym stanie trafiły ponownie w ręce czytelników. Wszystkie książki, zarówno nowe, jak i używane, zasługują na wyjątkowe traktowanie i my takie właśnie im zapewniamy.

 

Skup i sprzedaż książek w Tezeusz – co u nas znajdziesz?

Tezeusz to głównie skup i sprzedaż starych i używanych pozycji wydawniczych. Czasem znajdziesz tutaj prawdziwe perełki literatury, tytuły niemal zapomniane lub od dawna nie wznawiane wydania. Aby jak najlepiej spełnić oczekiwania i potrzeby naszych klientów stworzyliśmy ofertę obejmującą tytuły z zakresu:

 

  • beletrystyki,
  • wydawnictw popularnonaukowych,
  • książek dla dzieci,
  • poradników,
  • oraz wielu innych – zróżnicowanych i wciąż rozszerzanych o kolejne pozycje książkowe. Jesteśmy przekonani, że w Tezeusz każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie.

 

Antykwariaty to szansa na „drugie życie” książek

Realizując skup starych i używanych książek, nasz antykwariat przywraca je do kolejnego życia w rękach nowych czytelników. Dlatego, jeśli dysponujesz księgozbiorem, który nie jest ci już potrzebny – sprzedaj go. Nasz antykwariat to jednocześnie miejsce, gdzie z pewnością zaopatrzysz się w nowe, ciekawe tytuły i znajdziesz wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego lub po prostu dla siebie.