Dodatkowe  15 zł RABATU  na  WSZYSTKO  przy zakupach za min. 179 zł z kodem:  31lip2024 

Skup książek w Szczecinie

Skup książek w Szczecinie i woj. zachodniopomorskim

Obsługa rejonu: woj. zachodniopomorskie, Szczecin, Koszalin, Świnoujście, Białogard, Choszczno, Drawsko Pomorskie,  Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Łobez,  Myślibórz, Police, Pyrzyce, Sławno, Stargard, Szczecinek, Świdwin, Wałcz

 
Koordynator regionu:
Jakub Guth
 
Szczecin - Świerczewo
ul. Zielonogórska 34
Telefon: 532 398 279

e-mail:  szczecin@skupksiazek.pl - Prosimy o podanie miejscowości i numeru telefonu

 

 
Jak to działa?
Kontakt
Kontakt
Ustalamy najdogodniejszy termin przyjazdu naszego specjalisty do Państwa.
 
Wycena
Wycena
Na miejscu specjalista dokonuje wyceny książek.
 
Sprzedaż i transport
Sprzedaż i transport
Od ręki wypłacamy pieniądze za książki, a transport i załadunek organizujemy we własnym zakresie.

Skup książek i antykwariat w Szczecinie

W naszej pracy najbardziej lubimy to, że wartościowe książki dostają kolejną szansę. Mają możliwość bawić i uczyć następne pokolenia. Jak przystało na antykwariat, w Tezeuszu zajmujemy się skupem oraz sprzedażą książek. Jednak to tylko część naszych działań.

Stworzyliśmy antykwariat z pasji i miłości do literatury. Dużą wagę przykładamy do jakości naszych usług. Chcemy wszystkim zapomnianym na półkach książkom dać możliwość drugiego życia. Dlatego naszą działalność prowadzimy także w Szczecinie.

W Tezeuszu ocalamy od zapomnienia przede wszystkim wartościowe i zabytkowe książki. Wśród nich znajdują się m.in. białe kruki. Idziemy też z duchem czasu. Dlatego w naszym antykwariacie w Szczecinie kupisz używane książki, aktualne podręczniki i nowości wydawnicze z każdej dziedziny.

Antykwariat - książki Szczecin

Antykwariat z książkami i podręcznikami w Szczecinie to miejsce przyjazne klientom. Wszystkie formalności związane ze sprzedażą przeprowadzamy w sposób dopasowany do Ciebie.

Współpracę zaczynamy od ustalenia terminu naszych odwiedzin. Przyjeżdża specjalista, który inwentaryzuje i wycenia Twoje książki. Po zakończeniu otrzymujesz gotówkę do ręki. Pakowaniem, załadowaniem oraz transportem nie musisz się przejmować. Wszystko bierzemy na siebie.

Jeżeli jesteś ze Szczecina lub okolic, skontaktuj się z nami. Na pewno zalegające u Ciebie książki ucieszą kolejnego czytelnika.

 

SKUPUJEMY KSIĄŻKI - ZOBACZ

Skupujemy książki używane: