Skup książek w Olsztynie i woj. warmińsko-mazurskim

Obsługa rejonu: Olsztyn, Elbląg, Ostróda, Iława, Szczytno, Mrągowo, Bartoszyce, Warmińsko-Mazurskie

Koordynator filii:
Sergiusz Volkov
Telefon: 728 809 117
e-mail:  [email protected]Prosimy o podanie miejscowości i numeru telefonu
 
Jak to działa?
Kontakt
Kontakt
Ustalamy najdogodniejszy termin przyjazdu naszego specjalisty do Państwa.
 
Wycena
Wycena
Na miejscu specjalista dokonuje wyceny książek.
 
Sprzedaż i transport
Sprzedaż i transport
Od ręki wypłacamy pieniądze za książki, a transport i załadunek organizujemy we własnym zakresie. 

Skup książek i antykwariat w Olsztynie

Jesteś miłośnikiem literatury? Jeżeli tak to zapewne uwielbiasz chomikować książki. Posiadanie obszernej biblioteki pełnej nowości i starych wydań to największa przyjemność dla bibliofila. Niestety w bibliotekach, nawet tych największych, z czasem zaczyna brakować miejsca. Co zrobić ze starymi, już nieczytanymi książkami? Odsprzedaj je nam, a my podarujemy im drugie życie!

Skup podręczników Olsztyn

Gdzie znajdziesz Tezeusza? Na przykład w Olsztynie. W antykwariacie kupisz nie tylko stare i nowe książki, ale także przejrzysz obszerny skup podręczników. Możesz również skorzystać z naszej usługi online. Jeśli masz w swoim księgozbiorze pozycje, z których już nie korzystasz, skontaktuj się z nami. Odbierzemy je od Ciebie osobiście, więc nie musisz martwić się o ich transport. 

Książki używane Olsztyn

Jakie książki skupujemy? Przede wszystkim naukowe oraz popularnonaukowe. Jednak z chęcią przyjmiemy również beletrystykę, poezję oraz książki z innych gatunków literackich. Wybieramy pozycje wartościowe i rozwijające, które sprawią, że czas poświęcony na ich lekturę będzie kształcący.

Jeśli więc mieszkasz na terenie Olsztyna lub w jego okolicach i planujesz odchudzić swój księgozbiór, daj nam znać. Z przyjemnością Ci w tym pomożemy!