Dodatkowe  15 zł RABATU  na  WSZYSTKO  przy zakupach za min. 179 zł z kodem:  31maj2024 

Ebooki

przeglądaj wg:
produkty 1-70 z około 72 000
sortuj:

Ebooki

produkty 1-70 z około 72 000
sortuj:
przeglądaj wg

Ebooki dla każdego – czytaj wygodnie już teraz!

Bogaty zbiór książek zawsze pod ręką? Postaw na ebooki! Nawet jeśli tradycyjne, papierowe tomy darzysz niekwestionowanym uczuciem, przekonaj się, jak wygodnie możesz zabierać dowolną ilość pozycji na podróże.

Komfortowo będziesz mógł czytać też na mieście, w tramwaju lub parku oraz przed snem – zwłaszcza, jeśli światłem lampki nie chcesz obudzić śpiącego obok partnera. Sprawdź ofertę tanich ebooków w księgarni Tezeusz.pl i wybierz tytuły do swojej podręcznej biblioteczki!

Książka na Kindle’a i nie tylko!

Książki elektroniczne cieszą się rosnącą popularnością. Są nierzadko atrakcyjniejsze cenowo, nie zajmują miejsca, a plik elektroniczny otrzymujesz natychmiast po opłaceniu zamówienia na swój adres mailowy. Książki do poczytania online są również ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych tomów drukowanych na papierze. Do ich powstania nie wykorzystuje się zasobów w postaci drewna czy wody, a ich ewentualne utylizowanie nie stanowi żadnego problemu.

Jeśli posiadasz dedykowany czytnik ebooków, wybierz pozycję książkową w obsługiwanym przez niego formacie. W przypadku popularnych czytników Kindle jest to mubi. Możesz także zamówić e-book w formatach epub oraz pdf. Wiele z nich będzie działać także na komputerze, telefonie czy tablecie. Mając elektroniczną książkę w zasobach telefonu czy czytnika, będziesz mógł sięgnąć po ulubioną lekturę w każdej chwili!

Ebooki po angielsku – sposób na częsty kontakt z językiem obcym!

Osoby uczące się angielskiego doskonale wiedzą, że aby wysiłek nie poszedł na marne, kontakt z językiem powinien być jak najczęstszy. Warto też postawić na różne formy utrwalania języka – ćwiczenie rozumienia ze słuchu, np. w czasie oglądania seriali czy słuchania piosenek różni się znacząco od próby zrozumienia tekstów pisanych.

Jeśli trenowanie umiejętności językowych poprzez czytanie anglojęzycznych gazet, losowych artykułów na zagranicznych portalach czy mediów społecznościowych to dla Ciebie za mało – postaw na książki! Tezeusz to także księgarnia ebooków, w której znajdziesz propozycje lektur po angielsku. To rozwiązanie idealne dla osób poszukujących tekstów pisanych literackim językiem. Na niższym poziomie zaawansowania sprawdzą się książki po angielsku dla dzieci! Wraz z rozwojem zasobu słownictwa możesz sięgać po coraz bardziej zaawansowane treści. Może już niedługo poczujesz się pewnie, by sięgnąć po klasykę literatury angielskiej? Z pewnością warto!

Ebooki dla dzieci – wygoda dla rodziców

Czeka Cię długa podróż samochodem lub samolotem? A może po prostu cenisz sobie wygodę i nie chcesz nosić przy sobie dziecięcej biblioteczki w tradycyjnej formie? W takich sytuacjach lektura dla malucha w pamięci czytnika, telefonu lub tabletu okazuje się niezastąpiona. Czytanie niespokojnej pociesze w podróży pomoże ukoić dziecko – wystarczy głos mamy i miękka poduszka. Starsze dzieci, które potrafią już korzystać z urządzeń elektronicznych, mogą sięgać po tanie ebooki w każdej wolnej chwili.

Ebooki dla uczniów to już bardzo popularne rozwiązanie – chodzi tu zarówno o młodzieżowe powieści dostępne na Kindle, jak i np. dodatki do podręczników do nauki języka. Ebooki po angielsku z zadaniami pomagają utrwalić treści z lekcji. Łatwiejsze staje się również bieżące tłumaczenie nieznanych słówek, dzięki wbudowanemu w czytnik słownikowi.

Księgarnia ebooków – wybór dla całej rodziny

Kilka, kilkanaście lub nawet kilkaset pozycji w Twojej kieszeni – taka kolekcja książek może z Tobą wyjechać na wakacje, ferie, lub towarzyszyć w zimowe wieczory i letnie poranki. Uczysz się języka, a może lubisz zatapiać się w mroczny świat kryminałów? Nie musisz wybierać! Mając dowolne urządzenie elektroniczne szybko powiększysz swoją bibliotekę książek, dzięki czemu zawsze będziesz mieć dostęp do ulubionych treści. Sprawdź ofertę księgarni internetowej Tezeusz.pl i wybierz tanie e-booki dla siebie i bliskich!

SKUPUJEMY KSIĄŻKI - ZOBACZ

Skupujemy książki używane: