Dodatkowe  15 zł RABATU  na  WSZYSTKO  przy zakupach za min. 179 zł z kodem:  30kwi2024 

Audiobooki CD

przeglądaj wg:
produkty 1-70 z około 57 600
sortuj:

Audiobooki CD

produkty 1-70 z około 57 600
sortuj:
przeglądaj wg

Audiobooki

Nie masz czasu sięgnąć po papierową wersję książki? Rozwiązaniem są audiobooki! Możesz słuchać ciekawych historii bez względu na to, co w danej chwili robisz. To świetna opcja dla zabieganych oraz osób, które mają problemy ze wzrokiem. Docenią ją także rodzice, którzy chcą włączyć dziecku słuchowisko zamiast bajki w TV. W księgarni Tezeusz.pl znajdziesz najlepsze audiobooki z podziałem na kategorie. Wybieraj spośród tysięcy pozycji dla dzieci i dorosłych!

Co to są audiobooki?

Czas na książkę? Teraz to wcale nie takie łatwe... Nawał pracy i obowiązków powoduje, że trudno znaleźć chwilę na lekturę. Zamiast czytać, można jednak słuchać – wystarczy wybrać jeden z dostępnych w księgarni Tezeusz.pl audiobooków. Dzięki temu poznasz wiele ciekawych historii w trakcie jazdy samochodem, zakupów, sprzątania czy spaceru.

Co to są audiobooki? Technicznie to po prostu książki do słuchania, inaczej mówione. Są najlepszą alternatywą dla klasycznych drukowanych wersji oraz e-booków.

Rodzaje audiobooków

Chociaż książki mówione kiedyś kojarzyły się z nudnym i monotonnym odczytem, dziś wiele z nich to niesamowite słuchowiska czytane głosami znanych aktorów i lektorów. Nierzadko historia odtwarzana jest przez kilka osób, które odgrywają głosowe role. Dzięki temu słuchowisko przypomina bardziej spektakl radiowy.

Krystyna Czubówna, Piotr Fronczewski, Edyta Jungowska czy Zbigniew Zapasiewicz – to tylko niektóre z osób, na które możesz się natknąć w trakcie słuchania. Na stronie Tezeusz.pl znajdziesz tysiące najlepszych historii czytanych przez te intrygujące i znane głosy!

Książki mówione są dostępne w postaci:

  • standardowego audiobooka – gdy tekst jest czytany przez jedną lub więcej osób,
  • serialu audio lub słuchowiska – z podziałem na odcinki, rolami aktorów, efektami dźwiękowymi i muzyką.

Jak słuchać audiobooków?

Najlepsze książki do słuchania w księgarni Tezeusz.pl dostępne są przede wszystkim jako pliki dźwiękowe. Dzięki temu historie możesz z powodzeniem odtwarzać np. na telefonie, tablecie, komputerze, laptopie, mp3 czy w samochodzie. Nierzadko możliwość odsłuchu dają też telewizory czy nowoczesne czytniki oraz inne sprzęty elektroniczne.

Dzięki ich uniwersalności z audiobooków można korzystać niemal w każdej sytuacji – wykonując pracę, obowiązki domowe czy ćwicząc. Dla wielu osób takie słuchowiska to dodatek do spaceru, ćwiczeń na siłowni czy sprzątania, który znacznie umila wykonywanie danej czynności. To ponadto znaczna oszczędność czasu.

Dla kogo są audiobooki?

Książki mówione zyskują na popularności. Są coraz chętniej wybierane bez względu na wiek. Najczęściej z tej formy książek korzystają:

  • osoby, którym zależy na oszczędności czasu – dużo pracują lub mają inne obowiązki i ciężko wygospodarować im chwilę na lekturę,
  • rodzice, którzy chcą zapewnić sobie lub dziecku rozrywkę – często słuchowisko to dużo lepsza opcja niż włączenie dziecku bajki,
  • osoby niewidome lub niedowidzące – dla których książki audio są wygodniejsze i bardziej dostępne,
  • kierowcy, którzy spędzają sporo czasu w samochodzie – na długich trasach łatwo przesłuchać wiele najlepszych historii.

Najlepsze audiobooki – wybieraj z tysięcy pozycji

W księgarni Tezeusz.pl znajdziesz najlepsze audiobooki dla dzieci i dorosłych. Możesz wybierać spośród wielu kategorii, np. bajek i baśni, kryminałów, thrillerów, fantastyki czy literatury obyczajowej. Na bieżąco dostępne są też nowości wydawnicze. Znajdziesz więc najlepsze historie dla siebie lub swojego dziecka – wszystko to w wygodnej formie audio. Wybierz się w niesamowitą podróż z audiobookami!