Skup książek w Bydgoszczy i woj. kujawsko-pomorskim

Obsługa rejonu: Bydgoszcz, Grudziądz, Inowrocław, Włocławek, Ciechocinek, Brodnica, Nakło nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie

Koordynator filii:
Sergiusz Volkov
Telefon: 728 809 117
e-mail: [email protected]  - Prosimy o podanie miejscowości i numeru telefonu
 
Jak to działa?
Kontakt
Kontakt
Ustalamy najdogodniejszy termin przyjazdu naszego specjalisty do Państwa.
 
Wycena
Wycena
Na miejscu specjalista dokonuje wyceny książek.
 
Sprzedaż i transport
Sprzedaż i transport
Od ręki wypłacamy pieniądze za książki, a transport i załadunek organizujemy we własnym zakresie. 

Skup książek i antykwariat w Bydgoszczy

Wyznajesz proekologiczny recycling? Podziel się z innymi swoimi używanymi książkami! Z pewnością posiadasz kilka, które kiedyś wywoływały radość i łzy wzruszenia, ale których nie czytasz, bo znasz ich treść na pamięć. Dzięki naszemu skupowi książek używanych w Bydgoszczy dasz swoim egzemplarzom drugie życie i jeszcze na tym zarobisz. Skupujemy i sprzedajemy książki oraz podręczniki.

Skup podręczników Bydgoszcz

Masz w domu nieużywane i wciąż aktualne podręczniki w dobrym stanie? Sprzedaj je, zanim zmieni się podstawa programowa! W skupie książek używanych z przyjemnością przyjmiemy od Ciebie podręczniki do szkoły podstawowej i liceum. A także książki akademickie, naukowe i popularnonaukowe.

Podręczniki skupujemy przez cały rok. Jeżeli nie jesteś pewny, czy Twoje podręczniki spełniają te wymagania, skontaktuj się z nami. Nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Antykwariat Bydgoszcz - skup książek

W Tezeuszu szczególnie doceniamy książki stare i zabytkowe, które w swoim wnętrzu skrywają ponadczasowe prawdy. Używane książki mają dla nas szczególną wartość. Dlatego część naszej działalności poświęciliśmy właśnie ich kolekcjonowaniu oraz udostępnianiu nowym czytelnikom.

Jeżeli brakuje Ci miejsca na półkach, skontaktuj się z nami. Przyjedziemy, wycenimy Twoje książki i od razu otrzymasz za nie gotówkę.