Skup książek i antykwariat w Kielcach

Obsługa rejonu: Kielce, Skarżysko-Kamienna, Jędrzejów, Busko-Zdrój, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Starachowice, Świętokrzyskie

Koordynator filii:
Bartosz Słupek

Telefon: 698 316 300

e-mail:  [email protected]Prosimy o podanie miejscowości i numeru telefonu

 

 
Jak to działa?
Kontakt
Kontakt
Ustalamy najdogodniejszy termin przyjazdu naszego specjalisty do Państwa.
 
Wycena
Wycena
Na miejscu specjalista dokonuje wyceny książek.
 
Sprzedaż i transport
Sprzedaż i transport
Od ręki wypłacamy pieniądze za książki, a transport i załadunek organizujemy we własnym zakresie.

Skup książek i antykwariat w Kielcach

Używane tomy często mają ogromną wartość. Każda książka może być czytana tysiące razy, ale niekoniecznie przez tę samą osobę. Dlatego właśnie powstał antykwariat Tezeusz. Sprawiamy, że wartościowe i mądre książki trafiają do szerokiego grona odbiorców. Zajmujemy się zarówno skupem, jak i sprzedażą książek.

Bardzo cenimy dobrą literaturę. Chcemy dotrzeć do wszystkich, którzy wierzą, że książek się nie wyrzuca. Jeśli jesteś z Kielc lub okolic i nasza idea nie jest Ci obca, odwiedź nas koniecznie!

Skup podręczników Kielce

Mówiąc o książkach mamy na myśli także podręczniki. Prawie każdy uczeń lub student ma w swoim domu kolekcję aktualnych, ale już niepotrzebnych używanych podręczników. A po co mają się kurzyć, skoro mogą jeszcze komuś posłużyć? Jeżeli tak jest w Twoim przypadku, chętnie je od Ciebie odkupimy! Pamiętaj tylko, że podręcznik musi być zgodny z aktualną podstawą programową.

Antykwariat Kielce - skup książek

Skup podręczników to tylko fragment naszej działalności. W Tezeuszu skupujemy również inne książki. Jakie? Najbardziej interesuje nas literatura naukowa, popularnonaukowa i „białe kruki”. Jednak z chęcią odkupimy od Ciebie również książki z innych gatunków literackich.

Masz w swoim domu książki, które jeszcze mogą się komuś przydać? Odwiedź nasz skup książek używanych!