Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Skup książek i antykwariat we Wrocławiu

Krzyki, ul. Tarnogajska 5/9

Telefon:
664 008 300  - Wrocław, Opole, Legnica, Lubin, Głogów, Kędzierzyn-Koźle, Jelenia Góra, Wałbrzych, Brzeg, Strzelce Opolskie, Kluczbork 

e-mail:
[email protected] - Prosimy o podanie miejscowości i numeru telefonu

 Koordynator filii: Łukasz Ragan

Dzwońcie i mailujcie już dziś! Szybka wycena na miejscu u klienta. Dobre ceny. Gotówka. Załadunek i transport gratis.
Zabieramy wszystkie książki!

 

Antykwariat we Wrocławiu ze skupem książek online

Tezeusz.pl to niezwykłe miejsce, które w dużym skrócie można określić jako skup książek. Jest to jednak zbyt wąskie określenie i nie oddaje w pełni tego, czym się zajmujemy. Wiedzą o tym wszyscy, którzy zetknęli się już z naszymi usługami. Szczególnie dobrze zna nas jednak województwo dolnośląskie. Jest to dla nas bardzo ważny region.

 

Nie tylko antykwariat

Firma Tezeusz.pl, oprócz tego, że jej główną działalnością jest skup książek oraz ich późniejsza odsprzedaż, zajmuje się również czymś o wiele ważniejszym. Sprawiamy, że stare i nikomu niepotrzebne tomy nie giną na śmietnisku historii i na nowo stają się czymś, co cieszy się zainteresowaniem.

 

Jakie książki skupujemy w Tezeuszu?

Na samym początku zajmowaliśmy się literaturą naukową, ale szybko zauważyliśmy, że rynek wymaga od nas pewnego rodzaju otwartości, która nakazuje rozszerzenie profilu firmy. Tak więc teraz, oprócz książek naukowych znajdziesz u nas:

  • beletrystykę,

  • literaturę popularnonaukową

  • poradniki,

  • książki dla dzieci,

  • i wiele innych.

Nie ograniczamy się do jednego gatunku i uważamy, że każda książka może znaleźć swojego amatora. Wystarczy tylko dobrze poszukać. Nie ma dla nas zbyt starych egzemplarzy. W każdym znajdujemy coś wyjątkowego.

 

Co sprawia, że antykwariat Tezeusz odnosi sukcesy?

Przede wszystkim to, że nie zawyżamy naszych cen. Kierujemy się zasadą uczciwości zarówno w skupie i sprzedaży książek. Chcemy być konkurencyjni dla naszych klientów i sprawiać, że to do nas będą kierować się w przypadku chęci kupienia ciekawej książki. Wasza satysfakcja jest naszym priorytetem.

 

Tezeusz na terenie Wrocławia

Wrocław to szczególne miasto. Ma na to wpływ jego historia oraz to, że jest dużym ośrodkiem akademickim. We Wrocławiu można poczuć wszechobecnie panujący głód wiedzy. Ludzie z tego regionu chętnie sięgają po używane książki z różnych kategorii i poszerzają swoje horyzonty. Bardzo nas to cieszy, ponieważ dzięki Wam nasz antykwariat może swobodnie funkcjonować. Serdecznie zapraszamy po najlepsze używane książki w sieci!