Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

WYSYŁKA

W związku ze zmianami regulaminu Antykwariatu i Księgarni Tezeusza od dnia 01 marca 2018 r. czas na kompletację i opłatę zamówienia to 7 dni od momentu rozpoczęcia zakupów. Po tym czasie zamówienie będzie anulowane.

ODBIORY OSOBISTE SĄ MOŻLIWE TYLKO W NASZEJ GŁÓWNEJ SIEDZIBIE W LUBNIU. 

CENNIK

 UWAGA:
1. LIST PRIORYTETOWY NIEREJESTROWANY TO PRZESYŁKA NIEMONITOROWANA I JEST WYSYŁANA NA ODPOWIEDZIALNOŚĆ KUPUJĄCEGO!
2. Przesyłki priorytetowe nierejestrowane nie posiadają potwierdzenia nadania i odbioru!!!
3. Podany czas dostawy należy liczyć od dnia nadania przesyłki, a nie zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
4. Podane terminy doręczenia listów, są terminami deklarowanymi przez Pocztę Polską i mogą ulec wydłużeniu do 10 dni roboczych z przyczyn od nas niezależnych

Można korzystać z systemu PayPal, wpisując e-mail odbiorcy: [email protected]

Informujemy, iż czas na kompletację i opłatę zamówienia to 7 dni od momentu rozpoczęcia zakupów. Po upływie terminu, zamówienie będzie anulowane.

Przesyłki są wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej i InPost, a zamówiona książka dociera co do zasady do Państwa w terminie od 24 do 72 godzin (w zależności od wybranej formy wysyłki) od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W przypadku książki nowej termin ten może się wydłużyć o 1 dzień roboczy. W celu przyspieszenia całej procedury, prosimy o przesyłanie potwierdzeń na maila [email protected]

Wystawiamy faktury VAT

 

WYSYŁKA GRATIS

Aby zachęcić Państwa do zakupów w naszym sklepie, gwarantujemy darmową wysyłkę klientom, którzy zakupią u nas książki (jedną pozycję lub więcej) kosztujące łącznie co najmniej 200 zł. Darmowa wysyłka nie dotyczy przesyłek zagranicznych.

 

CO ZROBIĆ, ABY OTRZYMAĆ ZAKUPIONĄ KSIĄŻKĘ JUŻ NASTĘPNEGO DNIA?
Państwa zamówienie starannie pakujemy i wysyłamy najpóźniej dzień po zaksięgowaniu wpłaty, większa część przesyłek zostaje jednak wysłana już w dniu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie. Czas potrzebny do zaksięgowania pieniędzy przez bank to zwykle jeden dzień roboczy.

 

PRZESYŁKA ZAGRANICZNA
W przypadku chęci zamówienia książek do innego kraju, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu ustalenia kosztów wysyłki. Książki możemy wysłać do dowolnego kraju na świecie.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt. +48 18 549 20 10

 

USZKODZONA PACZKA

W przypadku uszkodzenia przesyłki prosimy o sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera i przesłanie nam na maila: [email protected]

 

ZAGINIĘCIE PRZESYŁKI

Jeżeli przesyłka nie dotrze do klienta w terminie do 21 dni od momentu nadania przesyłki, zostaje uznana za zaginioną. W przypadku nie dostarczenia przesyłki w tym terminie, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.