Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Medycyna ogólna

Życie bez nałogu. Uwolnij się od uzależnienia..

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Spoglądaj w przyszłość, działaj w teraźniejszości
Zapewne masz za sobą wiele prób rzucenia nałogu. Znasz więc poczucie bezsilności, zablokowania, tkwienia w miejscu. Wiesz, czym są rozpacz, zmaganie z samym sobą, próby wytrwania w postanowieniu i gorycz kolejnej porażki.
Książka Życie bez nałogu pomoże ci wyjść z zaklętego kręgu destrukcyjnych zachowań. Dowiesz się z niej, jak dzięki technikom terapii akceptacji i zaangażowania poradzić sobie z przytłaczającymi emocjami i bolesnymi myślami, które utrudniają wytrwanie bez używek. Poznasz sposoby na uporanie się z gniewem, wstydem, brakiem wiary w siebie, niepewnością czy lękiem które są przyczyną ciągłych powrotów do nałogu. Nauczysz się także skupiać na byciu tu i teraz zamiast na niepowodzeniach z przeszłości czy obawach o przyszłość. Przestaniesz działać impulsywnie i polegać na automatycznych odruchach, odkryjesz swoje prawdziwe wartości i odnajdziesz motywację do trwałej zmiany swojego życia na lepsze.
Dzięki zamieszczonym w książce przykładom i praktycznym ćwiczeniom dowiesz się, jak:
pozbyć się destrukcyjnych przekonań i szkodliwych nawyków,
poradzić sobie z pokusami i natrętnymi myślami,
rozwiązywać problemy w konstruktywny sposób,
kształtować w sobie trwałą motywację,
uzdrowić relacje z bliskimi.
Nie czekaj dłużej. Ta książka pomoże ci zwalczyć uzależnienie na dobre!

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: GWP Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 232 Waga: 0.5 kg EAN: 9788374898263

Opinie