Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polski dla obcokrajowców

TESTUJ SWÓJ POLSKI PLUS - Słownictwo 2 pakiet

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

"Słownictwo 2 PLUS" to pozycja dla wszystkich, którzy chcą w optymalnie efektywny sposób uczyć się polskich słówek. W pracy z tym materiałem maksymalnie skorzystają zarówno wzrokowcy jak i słuchowcy.
Przedstawiciele aż pięciu kręgów językowych znajdą na fiszkach precyzyjne tłumaczenia słówek we własnym języku(angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski).
Pakiet Słownictwo 2 PLUS zawiera:
książkę "Testuj Swój Polski Słownictwo 2"*
ilustrowane fiszki, przetłumaczone na pięć języków (ANG, DE, IT, ES, RUS)
pudełko na fiszki (do samodzielnego złożenia)
płytę MP3 z nagranymi 510 fiszkami, które można odtwarzać również na urządzeniach mobilnych**
Audiofiszki zestawu PLUS są dostępne w postaci plików na płycie CD mp3, można je pobrać również ze strony (link do strony i QR kod zamieszczone są na płycie), użytkownicy systemu Android mogą zainstalować fiszki w formie aplikacji (do pobrania w Sklepie Play).
* Książka "Słownictwo 2" zawiera:
70 testów i ćwiczeń + klucz
bogato ilustrowane, motywujące do nauki i różnorodne ćwiczenia zadania jedno- i wielokrotnego wyboru, uzupełnianie, dopasowywanie, komiksy i inne
słowniczek PL / ENG / DE
wskazówki dla użytkownika
"TESTUJ SWÓJ POLSKI SŁOWNICTWO 2" to zbiór ćwiczeń, które można wykorzystać do samodzielnej nauki oraz jako materiał pomocniczy do zajęć w grupie. Książka przeznaczona dla dorosłych i młodzieży na poziomach A2-B1.
**Użytkownicy systemu Android, w ramach zakupu pakietu PLUS, pobrać mogą ze Sklepu Play aplikację z nagraniami fiszek.
Użytkownicy, którzy nie zakupili zestawu PLUS i nie posiadają kodu dostępu, skorzystać mogą z trzech pierwszych ćwiczeń w aplikacji.

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: Prolog Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 23x15cm Ilość stron: 136 Waga: 0.5 kg EAN: 9788360229729

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie