Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Pozostałe

Tablice zbiorcze przedmioty ścisłe TW GREG

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenęTablice Wydawnictwa GREG to pozycja unikalna na polskim rynku wydawnictw edukacyjnych. Książka doskonale sprawdza się podczas samodzielnej nauki, gdy trzeba szybko sprawdzić lub zdobyć konkretne informacje i dane, jak również w czasie pracy na lekcjach, pisania zadań, czy powtórkach do egzaminów, matury. Zawiera bowiem kompleksowy zestaw wiadomości z zakresu nauk ścisłych, który jest potrzebny uczniom na każdym poziomie szkoły - połączono wiadomości z matematyki, fizyki z astronomią, chemii, biologii oraz geografii.

Wszystkie najważniejsze informacje znajdują się w jednej książce, co sprawia, że nie ma potrzeby korzystania z kilku różnych publikacji. Solidne opracowanie, wysoki poziom merytoryczny, bardzo dobry dobór informacji - bez przeładowania książki niepotrzebnymi treściami - sprawia, że to pozycja idealna dla każdego ucznia. Serdecznie polecamy!

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Greg Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x18cm Ilość stron: 504 Waga: 0.5 kg EAN: 9788375172805

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie