Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Finansiści, ekonomiści i biznesmeni

  • -17%

Sztuka błyskawicznej koncentracji

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Sztuka błyskawicznej koncentracji. Mistrzostwo w zarządzaniu uwagą
Nie radzisz sobie z terminami, masz słabe wyniki, Twoja wydajność spada. Odkładasz zadania na potem, by zająć się smartfonem, Facebookiem, Instagramem lub śnieniem na jawie. Jeśli już uda Ci się skupić na pracy, wystarczy jeden SMS czy e-mail, aby natychmiast stracić zainteresowanie obowiązkami. A wrócić do nich jest... cóż, bardzo trudno. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, szanowanym prezesem, menedżerem, czy analitykiem w biznesie, problemy z koncentracją i niedobory skupienia sprawiają, że najbardziej błahy bodziec uniemożliwia dokończenie ważnych zadań. A to wróży poważne kłopoty!
Oto zwięzły i praktyczny poradnik, dzięki któremu nauczysz się trenować własną uwagę. Zdziwisz się, jak szybko doprowadzisz swoją koncentrację do perfekcji i jak imponująco zwiększysz własną produktywność! Dowiesz się, czym jest prawdziwe skupienie i w jaki sposób stworzyć sobie środowisko sprzyjające koncentracji. Poznasz kilka technik zarządzania własną uwagą, pozwalających utrzymać skupienie w każdych warunkach. Większość omówionych tu zagadnień ma charakter uniwersalny - sprawdzają się w każdej sytuacji, niezależnie od wykonywanej pracy. Dzięki temu poradnikowi szybko zbudujesz własną, dostosowaną do swoich potrzeb strategię zarządzania uwagą!
W tej książce znajdziesz:
-zestawienie największych zagrożeń utrudniających koncentrację
-sugestie ulepszeń przestrzeni roboczej
-wskazówki ułatwiające wchodzenie w stan przepływu
-techniki zarządzania czasem i relacjami z innymi
-porady, dzięki którym łatwiej uzyskasz hiperskupienie
-sztuczki ułatwiające koncentrację w przestrzeni publicznej
Jeśli tylko dobrze się skoncentrujesz, zwyciężysz!

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Helion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 232 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328361973

33,12 zł 39,90 zł
+ -

Opinie