Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Fotografia

  • -10%

Smartfonowy zawrót głowy. Foto i wideo...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Świat fotografii przeżywał wiele rewolucji, ale jeszcze żadna z nich nie miała takiej skali. Sztuka, która jeszcze nie tak dawno była dostępna tylko dla ograniczonego grona specjalistów trafiła pod strzechy. Stała się zjawiskiem masowym. Do tej pory po aparat sięgały tylko osoby, które chciały fotografować - teraz każdy otrzymał go w zestawie z telefonem komórkowym. Smartfony coraz bardziej zbliżają się jakością do tradycyjnych aparatów, a dzięki swej wielofunkcyjności tworzą zupełnie nowy obszar rozwoju.
Jacek Bonecki niekwestionowany autorytet w dziedzinie fotografii, który nie boi się żadnych nowości. Od lat przygląda się ewolucji trendów związanych z robieniem zdjęć telefonami komórkowymi i na tym polu jest najlepszym specjalistą w Polsce. Jako jeden z pierwszych na stałe włączył smartfon do swojego zestawu fotograficznego, na każdym kroku udowadniając, że w tym niepozornym, mieszczącym się w kieszeni urządzeniu tkwi ogromny potencjał. Nie tylko wydał pierwszą książkę w pełni ilustrowaną zdjęciami ze smartfona, ale również zaprezentował swoje prace w postaci wielkoformatowych wydruków.
W tej książce autor przekłada sztukę fotografowania na realia komórkowe, a teorię omawia na przykładach wyjątkowych zdjęć wykonanych w trakcie podróży od Bałtyku po Filipiny.

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Edipresse Książki Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x21cm Ilość stron: 320 Waga: 0.5 kg EAN: 9788379452934

33,39 zł 37,10 zł
+ -

Opinie