Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Fizyka ogólna

  • -5%

O kwantach i smokach. Fizyka według Delty

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Zebrane w jednym tomie teksty pochodzące z czasopisma Delta stanowią znakomity przegląd najważniejszych zagadnień współczesnej fizyki. Zarówno zagadnienia klasyczne, jak i najnowsze osiągnięcia i teorie opisywane są w formie przystępnej, a jednocześnie unikającej zbyt daleko idących uproszczeń.
Jest to już druga publikacja WUW (po O twierdzeniach i hipotezach. Matematyka według Delty) czerpiąca z niezwykle bogatego źródła, jakim jest wychodzący od z górą 40 lat miesięcznik przybliżający osiągnięcia matematyki, fizyki, astronomii i informatyki. Chociaż fizyka rozwija się w ostatnich dziesięcioleciach bardzo szybko, jej fundamenty nie zmieniły się znacząco. Dlatego w książce można znaleźć obok artykułów z ostatnich lat nawet te sprzed lat kilkunastu czy kilkudziesięciu. Książka adresowana jest do miłośników nauk przyrodniczych w każdym wieku.

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x26cm Ilość stron: 350 Waga: 0.5 kg EAN: 9788323517528

27,55 zł 29,00 zł
+ -

Opinie