Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Książki dla dzieci i młodzieży

Monkeys 2

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Poziom 2
Gdzie żyją małpy? Co stanowi podstawę ich diety? Czy wszystkie małpy wyglądają tak samo? Odpowiedzi znajdują się w bogato ilustrowanej książeczce, a wesoła i kolorowa historyjka o małej małpce, pomoże najmłodszym nauczyć się nazw kolorów.
Macmillan Children's Readers to seria książeczek dla dzieci z uproszczonymi tekstami do samodzielnego czytania. Czytanki stanowią połączenie ciekawych komiksów, bajek i opowiadań z dziedziny geografii, historii, kultury i życia codziennego. Wspomagają najmłodszych w rozwijaniu umiejętności czytania, opanowaniu słownictwa oraz budują ich pewność siebie z zakresu komunikowania się w języku angielskim.
Seria zapewnia dzieciom nie tylko poznanie nowych struktur gramatycznych i słownictwa, poszerza także ich wiedzę z zakresu innych przedmiotów, świetnie sprawdza się jako uzupełnienie kursów dla dzieci lub jako materiał na oddzielne zajęcia poświęcone czytaniu.

Rok wydania: 2013 Wydawnictwo: Macmillan Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 23 Waga: 0.5 kg EAN: 9780230443679

Opinie