Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia ogólna

  • -5%

Jestem kobietą (z autografem)

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Jedz, baw się i kochaj, czyli historia o tym, jak odnaleźć i pokochać siebie.
"Kim jestem?" to pytanie zadawałam sobie w wielu zakątkach świata: od Egiptu przez Indie po mój dom w Polsce. Jadłam, choć nie wiedziałam, że za moim głodem najczęściej stoją wyparte emocje. Bawiłam się, nie licząc ilości wypitego alkoholu i liczby wypalonych papierosów. Kochałam najczęściej intensywnie, ale krótko i zapomniałam o tym, co znaczy kochać siebie. Upadałam i podnosiłam się setki razy. Teraz jem, bawię się i kocham, ale w zupełnie inny sposób. Odkrywam prawdziwe znaczenie wolności. Przez ostatnie lata, małżeństwo, rodzinę patchworkową i podróże, pokonuję najdłuższy dystans w swoim życiu z wypełnionej myślami GŁOWY do pełnego miłości SERCA.
Ty też pewnie zadajesz sobie podobne pytania, zwłaszcza teraz, gdy świat się zatrzymał, a my razem z nim. Może nadeszła już pora, żeby odnaleźć swoją życiową ścieżkę?
JESTEŚ KOBIETĄ. To Twój czas, aby odkryć radość i ogromną siłę, które w Tobie drzemią.
Pokażę Ci techniki, które pomogą Ci w najpiękniejszej podróży do sedna kobiecości. Poznasz metody relaksacyjne, tajniki zdrowych relacji i skuteczne sposoby budowania poczucia swojej wartości. Podpowiem Ci, jak uzdrowić więź z najważniejszą osobą w Twoim życiu i jak pokochać SIEBIE.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: ZNAK Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Ilość stron: 352 Waga: 0.5 kg EAN: 5901752782976

42,74 zł 44,99 zł
+ -

Opinie