Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia osobowości

Gratach Alon - Gdyby mężczyźni umieli mówić

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Oto, co by powiedzieli. Dlaczego mężczyzna nie potrafi mówić o tym, co czuje? Czy jest zdolny wypowiedzieć siebie? Jak to się stało, że traktuje rozmowę niczym sposób prowadzenia wojny? Czy jest taki chłodny i obojętny, bo taki jest, czy może dlatego, że inny być nie potrafi? Jak go w ogóle zrozumieć? Doktor Gratch znalazł na te i na wiele innych, równie ważnych pytań, odpowiedzi. To nieprawda, że mężczyźni nie mówią - owszem mówią, ale posługują się innym językiem. "Gdyby mężczyźni mogli mówić" to fascynująca wyprawa w głąb psychologii mężczyzny, instrukcja obsługi jej siedmiu podstawowych segmentów: wstydu, nieobecności emocjonalnej, niepewności, samorozwoju, agresji, autodestrukcji i seksualności. Jeśli czasami macie wrażenie, że mówicie o tym samym, co w istocie okazuje się całkiem inne - jest to książka dla was. Dla niej, by lepiej go zrozumieć, i dla niego, by wiedział, co nim kieruje, a przede wszystkim, by rzadziej słyszał "ty mnie w ogóle nie rozumiesz".

Rok wydania: 2005 Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co Agencja Wydawnicza Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 12.5x19.5cm Waga: 0.415 kg EAN: 8388875493

Uwagi: Delikatnie zarysowana i zarysowana oprawa. Zagięty róg oprawy. Widoczne zakreślenia długopisem. Lekko odrywające się kartki od grzbietu.

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie