Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Muzyka

Graj rocka na gitarze

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

W dziesięciu przystępnych lekcjach podręcznik "Graj rocka na gitarze" przemieni początkującego gitarzystę w prawdziwego rockmana. Każdej lekcji przypisane jest odpowiednie nagranie na płycie CD, ułatwiające prawidłowe realizowanie ćwiczeń. Dzięki nagraniom można usłyszeć, jak powinny brzmieć zamieszczone w książce akordy, riffy i melodie. Już wkrótce będziesz mógł je zagrać razem z ulubionymi zespołami lub z własną grupą rockową!
Podręcznik zawiera niezbędne informacje z zakresu harmonii, melodyki, riffów i improwizacji. Prezentuje też podstawy najważniejszych stylów muzycznych, takich jak blues, rocknroll, rock klasyczny, heavy metal czy muzyka alternatywna. Będzie zatem doskonałą pomocą dla każdego, kto pragnie osiągnąć wysoki poziom w grze na tak fascynującym instrumencie, jakim jest gitara. Dzięki ilustracjom, przejrzystym diagramom i nagraniom na CD, podręcznik "Graj rocka na gitarze" pozwoli ci już niedługo dołączyć do mistrzów rocka!

Rok wydania: 2012 Wydawnictwo: Almapress Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Ilość stron: 192 Waga: 0.5 kg EAN: 9788370204518

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie