Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Pedagogika gimnazjum

  • -5%

FC Bayern. Nieopowiedziane historie piłkarskiej..

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

W mojej sportowej karierze rozmawiałem z wieloma dziennikarzami. Christian Falk to świetny dziennikarz sportowy nie tylko
doskonale potrafi oddać piłkarskie emocje, ale jest też bardzo rzetelny i pełen prawdziwej pasji, takiej żarliwej miłości do piłki, jaka łączy wszystkich fanów tego sportu.
Robert Lewandowski
Od ponad dwudziestu lat jako dziennikarz sportowy zajmuję się Bayernem i reprezentacją narodową Niemiec. Miałem okazję obserwować złotą erę Bayernu Monachium, podziwiać grę i kariery utalentowanych piłkarzy: Bastiana Schweinsteigera, Philippa Lahma, Lukasa Podolskiego czy Roberta Lewandowskiego.
Dobrze wiem, co czuje człowiek, na którego wrzeszczy menedżer klubu. Znam uczucie lepkości, jakie pojawia się, gdy jakaś gwiazda Bayernu zgotuje ci prysznic z piwa, i gdy Franck Ribry z ciebie żartuje. Przekonałem się też, że nie uciekniesz przed kąpielą, jeśli Lukas Podolski będzie chciał cię wrzucić do basenu.
Christian Falk
Christian Falk śledził moją karierę, odkąd zacząłem trenować jako zawodowy piłkarz. To prawda, że nasze opinie często bardzo się różniły. Ale tak właśnie kłócą się Bawarczycy.
Bastian Schweinsteiger
Falk i ja zawsze mieliśmy ze sobą dobry i profesjonalny kontakt. Znamy się od ponad szesnastu lat i to oczywiste, że czasami różnimy się w ocenie jego pracy reporterskiej, taka jest cena tego biznesu. A czasami żartujemy, jak na przykład wtedy, gdy wrzuciłem go do basenu.
Lukas Podolski

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Otwarte Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x26cm Ilość stron: 440 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381350952

47,49 zł 49,99 zł
+ -

Opinie