Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

Armagedon T.4 Punkt zwrotny

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Czego potrzeba, żeby nasza cywilizacja pogrążyła się w niebycie? Niezbyt wielu czynników kilku milionów imigrantów, straszliwej broni i zdeterminowanych wykonawców egzekucji.
Kiedy już się wydaje, że Europa ocalała nie dotknęła jej epidemia, która rzuciła USA na kolana, ani nie zdobyły armie islamistycznej Turcji do akcji wkracza charyzmatyczny komendant polowy z Syrii i oddany wierze Proroka Artur Sznajder.
Przeciw nim Polska wysyła najlepszych z najlepszych.
Czy zdążą uratować nasz świat i zmienić bieg historii? Czy ich misja okaże się punktem zwrotnym?
Cykl Armagedon (Metalowa burza, Hydra, Trzecia siła) to historia świata, w którym Polska odgrywa jedną z najważniejszych ról nie tylko w Europie, ale i w skali globalnej.
Każdy z tomów można czytać oddzielenie, choć największą przyjemność z pewnością zapewni poznanie całego cyklu.
Vladimir Wolff zadziwia śmiałymi i jakże często sprawdzającymi się geopolitycznymi scenariuszami swoich powieści. Autor przewidział Arabską Wiosnę oraz destabilizację polityczną i wojnę na Ukrainie.
Mamy nadzieję, że tym razem najbardziej tajemniczy autor WarBooka opowiada o wydarzeniach, wobec których pozostaniemy wyłącznie widzami, a nie uczestnikami.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: War Book Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 352 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365904058

Opinie