Wydawnictwo:
Trzaska, Evert i Michalski S. A. »
Rodzaj okładki:
Twarda
Wymiar:
17x24.5cm
Ilość stron:
229
Waga:
0.5 kg
Stan:
Używana
cena:
od:
16,32 zł
Produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024.
Używana
Rok wydania: 1930
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T04299509
Stan:
Obwoluta/Oprawa: wytarta, odklejająca się od bloku, porysowana, ze śladami zgięć, zabrudzona, naderwana
Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone, pożółkłe, nierówne, naderwane
Druk: czytelny
Blok: przekrzywiony, pęknięty
Kartki: pożółkłe, poplamione
Grzbiet: naderwany
Rogi: zagięte
66,00 zł
16,32 zł
Najniższa cena z 30 dni:
16,32 zł
16,32 zł
Rok wydania: 1930
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T04299509
Stan:
Obwoluta/Oprawa: wytarta, odklejająca się od bloku, porysowana, ze śladami zgięć, zabrudzona, naderwana
Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone, pożółkłe, nierówne, naderwane
Druk: czytelny
Blok: przekrzywiony, pęknięty
Kartki: pożółkłe, poplamione
Grzbiet: naderwany
Rogi: zagięte
Używana
Rok wydania: 1930
Rodzaj okładki: Miękka
TIN: T07942668
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana, odklejająca się, ślady zagięć
Kartki: zabrudzone, pożółkłe, naderwane, postrzępione, nierówne
Grzbiet: naderwany, zabrudzony / wyblakły, brak części
Blok: zagięty / przekrzywiony, spójny
Druk: podkreślenia ołówkiem / kredką
Inne: brak obwoluty, adnotacje biblioteczne / pieczątki
65,09 zł
Najniższa cena z 30 dni:
65,09 zł
65,09 zł
Rok wydania: 1930
Rodzaj okładki: Miękka
TIN: T07942668
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana, odklejająca się, ślady zagięć
Kartki: zabrudzone, pożółkłe, naderwane, postrzępione, nierówne
Grzbiet: naderwany, zabrudzony / wyblakły, brak części
Blok: zagięty / przekrzywiony, spójny
Druk: podkreślenia ołówkiem / kredką
Inne: brak obwoluty, adnotacje biblioteczne / pieczątki
Używana
Rok wydania: 1930
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T07946228
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana, ślady zagięć
Kartki: zabrudzone, pożółkłe, luźno
Grzbiet: brak całości
Blok: niespójny
213,19 zł
Najniższa cena z 30 dni:
213,19 zł
213,19 zł
Rok wydania: 1930
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T07946228
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana, ślady zagięć
Kartki: zabrudzone, pożółkłe, luźno
Grzbiet: brak całości
Blok: niespójny
Używana
Rok wydania: 1930
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T07885512
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana, ślady zagięć, introligatorska
Kartki: zabrudzone, poplamione, luźno, postrzępione
Blok: zagięty / przekrzywiony, niespójny
213,19 zł
Najniższa cena z 30 dni:
213,19 zł
213,19 zł
Rok wydania: 1930
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T07885512
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana, ślady zagięć, introligatorska
Kartki: zabrudzone, poplamione, luźno, postrzępione
Blok: zagięty / przekrzywiony, niespójny