Sztafeta 1939 r.


brak ocen
Wydawnictwo: Wydawnictwo Biblioteka Polska » Rodzaj okładki: Twarda Wymiar: 14x20.5cm Ilość stron: 527 Waga: 0.8 kg Stan: Używana

Masz tę lub inne książki? Sprzedaj je u nas Skup książek Tezeusz.pl

cena: od: 249,49 zł
Produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024.
widok:
sortuj:
Sztafeta 1939 r.
-50%
Używana
Rok wydania: 1939
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T04734056

Stan:
Obwoluta/Oprawa: pożółkła, naderwana, zabrudzona, porysowana, wytarta, introligatorska, z naklejkami
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe
Grzbiet: posiada naklejkę, zabrudzony
Inne: adnotacje i pieczątki biblioteczne
Kartki: poplamione, pożółkłe, naderwane, pofalowane
Druk: czytelny, z podreśleniami długopisem
Blok: pęknięty
Rogi: zagięte, uszkodzone
499,00 zł 249,49 zł
Rok wydania: 1939
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T04734056

Stan:
Obwoluta/Oprawa: pożółkła, naderwana, zabrudzona, porysowana, wytarta, introligatorska, z naklejkami
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe
Grzbiet: posiada naklejkę, zabrudzony
Inne: adnotacje i pieczątki biblioteczne
Kartki: poplamione, pożółkłe, naderwane, pofalowane
Druk: czytelny, z podreśleniami długopisem
Blok: pęknięty
Rogi: zagięte, uszkodzone
Sztafeta 1939 r.
-50%
Używana
Rok wydania: 1939
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T04341569

Stan:
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, naderwana, pożółkła, porysowana, ze śladami zgięć, naderwana na krawędziach, wyblakła, wytarta, odklejona od bloku
Brzegi stron: zabrudzone, naderwane, nierówne, postrzępione, zakurzone, pożółkłe
Kartki: pożółkłe, poplamione, naderwane, pofalowane
Inne: zapiski, ślady kleju przy grzbiecie, adnotacje i pieczątki biblioteczne, zamoczenia, dodatkowa foliowa obwoluta
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Grzbiet: naderwany, zabrudzony, posiada naklejkę
Blok: pęknięty w kilku miejscach, przekrzywiony
Druk: czytelny
499,00 zł 249,49 zł
Rok wydania: 1939
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T04341569

Stan:
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, naderwana, pożółkła, porysowana, ze śladami zgięć, naderwana na krawędziach, wyblakła, wytarta, odklejona od bloku
Brzegi stron: zabrudzone, naderwane, nierówne, postrzępione, zakurzone, pożółkłe
Kartki: pożółkłe, poplamione, naderwane, pofalowane
Inne: zapiski, ślady kleju przy grzbiecie, adnotacje i pieczątki biblioteczne, zamoczenia, dodatkowa foliowa obwoluta
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Grzbiet: naderwany, zabrudzony, posiada naklejkę
Blok: pęknięty w kilku miejscach, przekrzywiony
Druk: czytelny
Używana
Rok wydania: 1939
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T08529486

Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta
Kartki: zabrudzone, poplamione
Blok: niespójny
469,66 zł
Rok wydania: 1939
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T08529486

Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta
Kartki: zabrudzone, poplamione
Blok: niespójny
Używana
Rok wydania: 1939
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T05669482

Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana, odklejająca się, ślady zagięć
Kartki: zabrudzone, pożółkłe, naderwane, luźno
Grzbiet: brak części
Blok: niespójny
499,00 zł 498,98 zł
Rok wydania: 1939
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T05669482

Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana, odklejająca się, ślady zagięć
Kartki: zabrudzone, pożółkłe, naderwane, luźno
Grzbiet: brak części
Blok: niespójny
.