Wydawnictwo:
Nakład i własność Polskiego Towarzystwa Balneoligicznego »
Rodzaj okładki:
Twarda
Wymiar:
14.5x20.5cm
Ilość stron:
506
Waga:
0.936 kg
Stan:
Używana
cena:
od:
155,51 zł
Produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024.
Używana
Rok wydania: 1934
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T05273902
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, odklejająca się
Kartki: zabrudzone, pożółkłe, naderwane
Grzbiet: odklejony
Blok: spójny
Druk: podkreślenia markerem / długopisem
384,00 zł
155,51 zł
Najniższa cena z 30 dni:
155,51 zł
155,51 zł
Rok wydania: 1934
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T05273902
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, odklejająca się
Kartki: zabrudzone, pożółkłe, naderwane
Grzbiet: odklejony
Blok: spójny
Druk: podkreślenia markerem / długopisem
Używana
Rok wydania: 1934
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T06607753
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana, odklejająca się
Kartki: zabrudzone, pożółkłe
Grzbiet: naderwany
Blok: zagięty / przekrzywiony, spójny
Inne: adnotacje biblioteczne / pieczątki
384,00 zł
276,80 zł
Najniższa cena z 30 dni:
276,80 zł
276,80 zł
Rok wydania: 1934
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T06607753
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana, odklejająca się
Kartki: zabrudzone, pożółkłe
Grzbiet: naderwany
Blok: zagięty / przekrzywiony, spójny
Inne: adnotacje biblioteczne / pieczątki
Używana
Rok wydania: 1934
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T06063060
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta
Kartki: zabrudzone, poplamione
Grzbiet: odklejony
Blok: spójny
384,00 zł
311,02 zł
Najniższa cena z 30 dni:
311,02 zł
311,02 zł
Rok wydania: 1934
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T06063060
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta
Kartki: zabrudzone, poplamione
Grzbiet: odklejony
Blok: spójny
Używana
Rok wydania: 1934
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T05969100
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana
Kartki: zabrudzone
384,00 zł
311,02 zł
Najniższa cena z 30 dni:
311,02 zł
311,02 zł
Rok wydania: 1934
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T05969100
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana
Kartki: zabrudzone
Używana
Rok wydania: 1934
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T07942217
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana, introligatorska
Kartki: zabrudzone, pożółkłe
Blok: spójny
Inne: adnotacje biblioteczne / pieczątki
360,48 zł
Najniższa cena z 30 dni:
360,48 zł
360,48 zł
Rok wydania: 1934
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T07942217
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana, introligatorska
Kartki: zabrudzone, pożółkłe
Blok: spójny
Inne: adnotacje biblioteczne / pieczątki