Wydawnictwo:
Wydawnictwo Eugeniusza Kuthana »
Rodzaj okładki:
Twarda
Wymiar:
14.5x20.5cm
Ilość stron:
189
Waga:
0.326 kg
Stan:
Używana
cena:
od:
47,30 zł
Produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024.
Używana
Rok wydania: 1946
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T05990582
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana, ślady zagięć, z naklejkami / śladami taśmy, introligatorska
Kartki: zabrudzone, pożółkłe
Grzbiet: z naklejką
Blok: zagięty / przekrzywiony, spójny
Inne: adnotacje biblioteczne / pieczątki
81,14 zł
47,30 zł
Najniższa cena z 30 dni:
47,30 zł
47,30 zł
Rok wydania: 1946
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T05990582
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana, ślady zagięć, z naklejkami / śladami taśmy, introligatorska
Kartki: zabrudzone, pożółkłe
Grzbiet: z naklejką
Blok: zagięty / przekrzywiony, spójny
Inne: adnotacje biblioteczne / pieczątki
Używana
Rok wydania: 1946
Rodzaj okładki: Miękka
TIN: T06565255
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana, odklejająca się
Kartki: zabrudzone
Grzbiet: naderwany
Blok: spójny
66,00 zł
47,57 zł
Najniższa cena z 30 dni:
47,57 zł
47,57 zł
Rok wydania: 1946
Rodzaj okładki: Miękka
TIN: T06565255
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana, odklejająca się
Kartki: zabrudzone
Grzbiet: naderwany
Blok: spójny
Używana
Rok wydania: 1946
Rodzaj okładki: Miękka
TIN: T06788886
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta
Kartki: zabrudzone
Blok: spójny
80,00 zł
68,38 zł
Najniższa cena z 30 dni:
68,38 zł
68,38 zł
Rok wydania: 1946
Rodzaj okładki: Miękka
TIN: T06788886
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta
Kartki: zabrudzone
Blok: spójny
Używana
Rok wydania: 1946
Rodzaj okładki: Miękka
TIN: T08259689
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, introligatorska
Kartki: zabrudzone, pożółkłe
Blok: zagięty / przekrzywiony, spójny
70,43 zł
Najniższa cena z 30 dni:
70,43 zł
70,43 zł
Rok wydania: 1946
Rodzaj okładki: Miękka
TIN: T08259689
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, introligatorska
Kartki: zabrudzone, pożółkłe
Blok: zagięty / przekrzywiony, spójny
Używana
Rok wydania: 1946
Rodzaj okładki: Miękka
TIN: T08407870
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana, ślady zagięć
Kartki: zabrudzone, pożółkłe
Blok: spójny
78,26 zł
Najniższa cena z 30 dni:
78,26 zł
78,26 zł
Rok wydania: 1946
Rodzaj okładki: Miękka
TIN: T08407870
Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana, ślady zagięć
Kartki: zabrudzone, pożółkłe
Blok: spójny