Lot nad kukułczym gniazdem

4 oceny

Lot nad kukułczym gniazdem

4 oceny
Wydawnictwo: Da Capo Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 13.5x20.5cm Ilość stron: 351 Waga: 0.3 kg EAN: 9788386611157 TIN: T02736899
cena: od: 19,36 zł do: 180,29 zł
widok:
sortuj:
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 2001 TIN: T02736899 Uwagi: Obwoluta/Oprawa: wytarta, pożółkła, zabrudzona Rogi: zagięte, rozdwojone Brzegi stron: zakurzone, pożółkłe, zabrudzone Kartki: pożółkłe, pojedyncze lekko pobrudzone, rogi pojedynczych stron zagięte,  Blok: pęknięty 19,36 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 1990 TIN: T02404199 Uwagi: Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, wytarta Grzbiet: posiada naklejkę Rogi: zagięte Kartki: pożółkłe, poplamione Inne: adnotacje i pieczątki biblioteczne Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone 24,20 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 1990 TIN: T02588705 Uwagi: Obwoluta/Oprawa: porysowana, wytarta, zabrudzona, pożółkła Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone Rogi: zagięte, rozdwojone 24,20 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 2000 TIN: T02714378 Uwagi: Brzegi stron: zakurzone Obwoluta/Oprawa: wytarta 24,20 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad Kukułczym Gniazdem Lot nad Kukułczym Gniazdem Rok wydania: 1996 TIN: T02728035 Uwagi: Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, ze śladami zgięć, wytarta Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone Grzbiet: naderwany Rogi: zagięte, rozdwojone Kartki: poplamione, pożółkłe Blok: przekrzywiony 24,20 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 1981 TIN: T02503963 Uwagi: Obwoluta/Oprawa: porysowana, zabrudzona, naderwana, ze śladami zgięć, wytarta Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe Kartki: pożółkłe Grzbiet: zabrudzony 27,83 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 1981 TIN: T02298874 Uwagi: Obwoluta/Oprawa: naderwana na krawędziach, ze śladami zgięć, wyblakła, wytarta Brzegi stron: zakurzone Rogi: zagięte, uszkodzone Kartki: pożółkłe Blok: pęknięty 29,04 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 1981 TIN: T02618066 Uwagi: Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, ze śladami zgięć, wytarta, pożółkła, wyblakła Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone, pożółkłe Kartki: pożółkłe, poplamione, zabrudzone, zagięte Grzbiet: zabrudzony Rogi: zagięte Inne: adnotacje i pieczątki biblioteczne 31,46 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 2009 TIN: T02745033 Uwagi: Obwoluta/Oprawa: porysowana, wytarta Brzegi stron: zakurzone Rogi: zagięte 33,88 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 1994 TIN: T02345089 Uwagi: Obwoluta/Oprawa: wytarta, ze śladami zgięć Brzegi stron: zakurzone Blok: pęknięty w kilku miejscach 35,09 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 1990 TIN: T02089692 Uwagi: Naoprawie naklejka, Oprawa zabrudzona, naderwana i wytarta, Rogi i brzegi oprawy trochę zagięte, Blok książki pęknięty, Niektóre strony zabrudzone, zagięte, poplamione i naderwane, Brzegi stron zakurzone i zabrudzone, Adnotacje i pieczątki pobilioteczne,  36,30 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 1990 TIN: T02169356 Uwagi: Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła Brzegi stron: zabrudzone Grzbiet: naderwany, zabrudzony Rogi: uszkodzone Inne: adnotacje i pieczątki biblioteczne 36,30 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad Kukułczym Gniazdem Lot nad Kukułczym Gniazdem Rok wydania: 1994 TIN: T02422401 Uwagi: Obwoluta/Oprawa: wytarta Brzegi stron: zakurzone Rogi: zagięte, uszkodzone, rozdwojone Kartki: pożółkłe, poplamione Blok: pęknięty, przekrzywiony 38,72 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 1981 TIN: T02502894 Uwagi: Obwoluta/Oprawa: pożółkła, naderwana, zabrudzona, porysowana, naderwana na krawędziach, ze śladami zgięć, wytarta, odklejająca się od bloku, z naklejkami Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, naderwane, nierówne, postrzępione Blok: pęknięty w kilku miejscach, przekrzywiony, zagięty, niespójny Kartki: mocno poplamione, pożółkłe Grzbiet: naderwany, zabrudzony Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone Inne: zamoczenia, adnotacje i pieczątki biblioteczne, ślady kleju przy grzbiecie, dodatkowa foliowa obwoluta 42,35 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 1981 TIN: T02593298 Uwagi: Obwoluta/Oprawa: wytarta, porysowana, trochę pożółkły Brzegi stron: zakurzone Rogi: zagięte, rozdwojone Kartki: pożółkłe Grzbiet: pożółkły  42,35 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 1981 TIN: T02104299 Uwagi: Obwoluta porysowana, Brzegi stron zakurzone, kartki mocno pożółkłe,  48,40 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 1981 TIN: T02310362 Uwagi: Obwoluta/Oprawa: naderwana na krawędziach, porysowana, zabrudzona, ze śladami zgięć, wyblakła, wytarta Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone, pożółkłe Rogi: zagięte, uszkodzone Grzbiet: naderwany, zabrudzony Kartki: poplamione, pożółkłe 48,40 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 2000 TIN: T01851412 Uwagi: Brzegi stron zakurzone, Oprawa lekko wytarta, zabrudzona, Strony trochę pożółkłe,  81,07 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 2002 TIN: T02176258 Uwagi: Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, wytarta Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone 180,29 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 1990 TIN: T00308415 Uwagi: brzegi stron zakurzone, delikatnie naderwany grzbiet dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 2001 TIN: T00319410 Uwagi: Oprawa lekko wytarta, zabrudzona i zarysowana. Brzegi stron zakurzone. Strony pożółkłe. dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 2000 TIN: T00313475 Uwagi: brzegi stron zakurzone, delikatnie porysowana obwoluta dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 1994 TIN: T00361799 Uwagi: Obwoluta zarysowana i zabnrudzona. Brzegi stron zakurzone. dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 1990 TIN: T00379330 Uwagi: Brzegi stron zakurzone, Oprawa lekko wytarta, Strony trochę pożółkłe,  dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Lot nad kukułczym gniazdem Lot nad kukułczym gniazdem Rok wydania: 1991 TIN: T00628604 Uwagi: Brzegi stron zakurzone, Oprawa lekko wytarta, zabrudzona, pożółkła, Strony trochę pożółkłe, zabrudzone, brzegi oprawy podniszczone dodaj do listy życzeń