Nakład Trzaski, Everta i Michalskiech »
Twarda
14.5x21.5cm
188
0.3 kg
cena:
od: 47,20 zł
do: 73,62 zł
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T02229776
Inne informacje: adnotacje i pieczątki biblioteczne
59,00 zł
Najniższa cena z 30 dni:
59,00 zł
59,00 zł
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T02229776
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T03193831
Obwoluta/Oprawa: porysowana, wytarta, wyblakła, zabrudzona
Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone
Rogi: zagięte, uszkodzone
Grzbiet: zabrudzony
Kartki: pożółkłe
Blok: pęknięty, przekrzywiony
Druk: czytelny
Inne: zapiski, ślady kleju przy grzbiecie
85,00 zł
68,00 zł
Najniższa cena z 30 dni:
68,00 zł
68,00 zł
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T03193831
Rogi: zagięte, uszkodzone
Grzbiet: zabrudzony
Kartki: pożółkłe
Blok: pęknięty, przekrzywiony
Druk: czytelny
Rok wydania: 1937
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T03760385
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, porysowana, pożółkła, naderwana, ze śladami zgięć, naderwana na krawędziach, wyblakła
Rogi: uszkodzone, rozdwojone
Grzbiet: zabrudzony, naderwany
Kartki: poplamione, pożółkłe, pofalowane
Blok: pęknięty, przekrzywiony
Inne: ślady kleju przy grzbiecie
59,00 zł
47,20 zł
Najniższa cena z 30 dni:
47,20 zł
47,20 zł
Rok wydania: 1937
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T03760385
Rogi: uszkodzone, rozdwojone
Blok: pęknięty, przekrzywiony
Rok wydania: 1937
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T05073140
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana
Kartki: zabrudzone, naderwane, nierówne, pożółkłe, poplamione
Blok: zagięty / przekrzywiony, spójny
Inne: zapiski
Grzbiet: zabrudzony / wyblakły
92,02 zł
73,62 zł
Najniższa cena z 30 dni:
73,62 zł
73,62 zł
Rok wydania: 1937
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T05073140
Rogi: uszkodzone / zagięte
Inne: zapiski