Dodatkowe  15 zł RABATU  na  WSZYSTKO  przy zakupach za min. 179 zł z kodem:  30kwi2024

Lot nad dżunglami Afryki

brak ocen

Lot nad dżunglami Afryki

brak ocen
Wydawnictwo: Nakład Trzaski, Everta i Michalskiech » Rodzaj okładki: Twarda Wymiar: 14.5x21.5cm Ilość stron: 188 Waga: 0.3 kg Stan: Używana
cena: od: 47,20 zł do: 73,62 zł
widok:
sortuj:
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T02229776
Stan: Widoczne ślady używania
Inne informacje: adnotacje i pieczątki biblioteczne
59,00 zł
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T02229776
Stan: Widoczne ślady używania
Lot nad dżunglami Afryki
-20%
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T03193831

Obwoluta/Oprawa: porysowana, wytarta, wyblakła, zabrudzona
Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone
Rogi: zagięte, uszkodzone
Grzbiet: zabrudzony
Kartki: pożółkłe
Blok: pęknięty, przekrzywiony
Druk: czytelny
Inne: zapiski, ślady kleju przy grzbiecie
85,00 zł 68,00 zł
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T03193831

Rogi: zagięte, uszkodzone
Grzbiet: zabrudzony
Kartki: pożółkłe
Blok: pęknięty, przekrzywiony
Druk: czytelny
Lot nad dżunglami Afryki
-20%
Rok wydania: 1937
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T03760385

Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, porysowana, pożółkła, naderwana, ze śladami zgięć, naderwana na krawędziach, wyblakła
Rogi: uszkodzone, rozdwojone
Grzbiet: zabrudzony, naderwany
Kartki: poplamione, pożółkłe, pofalowane
Blok: pęknięty, przekrzywiony
Inne: ślady kleju przy grzbiecie
59,00 zł 47,20 zł
Rok wydania: 1937
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T03760385

Rogi: uszkodzone, rozdwojone
Blok: pęknięty, przekrzywiony
Lot nad dżunglami Afryki 1937 r.
-20%
Rok wydania: 1937
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T05073140

Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana
Kartki: zabrudzone, naderwane, nierówne, pożółkłe, poplamione
Blok: zagięty / przekrzywiony, spójny
Inne: zapiski
Grzbiet: zabrudzony / wyblakły
92,02 zł 73,62 zł
Rok wydania: 1937
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T05073140

Rogi: uszkodzone / zagięte
Inne: zapiski