Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne »
Twarda z obwolutą
14.5x21cm
251
0.45 kg
9788375570946
cena:
12,32 zł
11,09 zł
Najniższa cena z 30 dni:
11,09 zł
Rok wydania: 2010
Rodzaj okładki: Twarda z obwolutą
TIN: T04331614
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana, naderwana na krawędziach
12,32 zł
11,09 zł
Najniższa cena z 30 dni:
11,09 zł
11,09 zł
Rok wydania: 2010
TIN: T04331614
uszkodzeniami
Rok wydania: 2010
TIN: T04435457
uszkodzeniami
12,32 zł
11,09 zł
Najniższa cena z 30 dni:
11,09 zł
11,09 zł
Rok wydania: 2010
TIN: T04435457
uszkodzeniami
Rok wydania: 2010
TIN: T04800308
Jak
nowa
12,32 zł
11,09 zł
Najniższa cena z 30 dni:
11,09 zł
11,09 zł
Rok wydania: 2010
TIN: T04800308
Jak
nowa
Rok wydania: 2010
TIN: T04857306
12,32 zł
11,09 zł
Najniższa cena z 30 dni:
11,09 zł
11,09 zł
Rok wydania: 2010
TIN: T04857306
Rok wydania: 2010
TIN: T05081429
użytkowania
12,32 zł
11,09 zł
Najniższa cena z 30 dni:
11,09 zł
11,09 zł
Rok wydania: 2010
TIN: T05081429
użytkowania