Liturgia rzymska 1914 r.


brak ocen
Wydawnictwo: Nowy-Świat » Rodzaj okładki: Miękka Wymiar: 13x19cm Ilość stron: 475 Waga: 0.6 kg Stan: Używana

Masz tę lub inne książki? Sprzedaj je u nas Skup książek Tezeusz.pl

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu
Produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024.
widok:
sortuj:
Używana
Rok wydania: 1914
Rodzaj okładki: Miękka
TIN: T02161660

Stan:
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Rok wydania: 1914
Rodzaj okładki: Miękka
TIN: T02161660

Stan:
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Obwoluta/Oprawa: wytarta, wyblakła, pożółkła, naderwana na krawędziach, odklejona od bloku, zabrudzona, porysowana
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe, postrzępione, nierówne
Blok: niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, luźno
Druk: czytelny, z podreśleniami ołówkiem
Grzbiet: całkowicie zerwany,, odklejony od oprawy
Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone
Używana
Rok wydania: 1914
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T01856128

Stan: Brzegi stron zakurzone, Oprawa introligatorska, wytarta, zabrudzona, rogi i brzegi oprawy wytarte, postrzępione, grzbiet książki wytarty, Strony pożółkłe, zabrudzone, poplamione, Adnotacje i pieczątki pobilioteczne, Blok książki pęknięty, druk czytelny, 
Rok wydania: 1914
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T01856128

Stan: Brzegi stron zakurzone, Oprawa introligatorska, wytarta, zabrudzona, rogi i brzegi oprawy wytarte, postrzępione, grzbiet książki wytarty, Strony pożółkłe, zabrudzone, poplamione, Adnotacje i pieczątki pobilioteczne, Blok książki pęknięty, druk czytelny, 
.