Jak gotować ok 1930 r.


brak ocen
Wydawnictwo: Wydawnictwo Polskie R. Wegnera » Rodzaj okładki: Twarda Wymiar: 13x21cm Ilość stron: 870 Waga: 0.692 kg Stan: Używana

Masz tę lub inne książki? Sprzedaj je u nas Skup książek Tezeusz.pl

cena: od: 296,62 zł
Produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024.
widok:
sortuj:
Używana
Rok wydania: 1930
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T08343014

Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana, ślady zagięć
Kartki: zabrudzone, pożółkłe, poplamione, luźno, klejone taśmą, doklejone nowym papierem
Grzbiet: brak całości
Blok: niespójny
296,62 zł
Rok wydania: 1930
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T08343014

Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, uszkodzona / naderwana, ślady zagięć
Kartki: zabrudzone, pożółkłe, poplamione, luźno, klejone taśmą, doklejone nowym papierem
Grzbiet: brak całości
Blok: niespójny
Jak gotować 1930 r.
-28%
Używana
Rok wydania: 1930
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T06566475

Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, ślady zagięć, introligatorska
Kartki: zabrudzone, pożółkłe, poplamione, doklejone nowym papierem
Blok: spójny
509,00 zł 366,92 zł
Rok wydania: 1930
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T06566475

Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, ślady zagięć, introligatorska
Kartki: zabrudzone, pożółkłe, poplamione, doklejone nowym papierem
Blok: spójny
Jak gotować ok 1930 r.
-15%
Używana
Rok wydania: 1930
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T06580171

Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, odklejająca się
Kartki: zabrudzone, pożółkłe, poplamione
Grzbiet: odklejony
Blok: spójny
440,00 zł 376,18 zł
Rok wydania: 1930
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T06580171

Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, odklejająca się
Kartki: zabrudzone, pożółkłe, poplamione
Grzbiet: odklejony
Blok: spójny
Jak gotować ok 1930 r.
-15%
Używana
Rok wydania: 1930
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T06459416

Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta
Kartki: zabrudzone
Blok: niespójny
440,00 zł 376,18 zł
Rok wydania: 1930
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T06459416

Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta
Kartki: zabrudzone
Blok: niespójny
Używana
Rok wydania: 1930
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T08083295

Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, z naklejkami / śladami taśmy, introligatorska
Kartki: zabrudzone, pożółkłe, naderwane, poplamione, klejone taśmą
Blok: zagięty / przekrzywiony
Druk: podkreślenia ołówkiem / kredką
Inne: zapiski, ślady zamoczeń
453,18 zł
Rok wydania: 1930
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T08083295

Stan:
Rogi: uszkodzone / zagięte
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona / wytarta, z naklejkami / śladami taśmy, introligatorska
Kartki: zabrudzone, pożółkłe, naderwane, poplamione, klejone taśmą
Blok: zagięty / przekrzywiony
Druk: podkreślenia ołówkiem / kredką
Inne: zapiski, ślady zamoczeń
.