Bulletin international de l academie des acinces 2A 1910 r.


brak ocen
Wydawnictwo: Cracovie » Rodzaj okładki: Miękka Wymiar: 13x21cm Waga: 0.3 kg Stan: Używana

Masz tę lub inne książki? Sprzedaj je u nas Skup książek Tezeusz.pl

cena: 22,00 zł 4,45 zł
Produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024.
widok:
sortuj:
Bulletin international de l academie des acinces 2A 1910 r.
-80%
Używana
Rok wydania: 1910
Rodzaj okładki: Miękka
TIN: T03757859

Stan:
Obwoluta/Oprawa: wytarta, ze śladami zgięć, naderwana na krawędziach, porysowana, zabrudzona
Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone, pożółkłe, nierówne
Druk: czytelny
Blok: niespójny, przekrzywiony
Kartki: pożółkłe, nieprzycięte fabrycznie
Grzbiet: naderwany
Rogi: zagięte
22,00 zł 4,45 zł
Rok wydania: 1910
Rodzaj okładki: Miękka
TIN: T03757859

Stan:
Obwoluta/Oprawa: wytarta, ze śladami zgięć, naderwana na krawędziach, porysowana, zabrudzona
Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone, pożółkłe, nierówne
Druk: czytelny
Blok: niespójny, przekrzywiony
Kartki: pożółkłe, nieprzycięte fabrycznie
Grzbiet: naderwany
Rogi: zagięte
Bulletin international de l academie des sciences 8A 1910 r.
-80%
Używana
Rok wydania: 1910
Rodzaj okładki: Miękka
TIN: T03757860

Stan:
Obwoluta/Oprawa: wytarta, ze śladami zgięć, porysowana, zabrudzona
Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone, pożółkłe, naderwane
Druk: czytelny
Blok: niespójny, przekrzywiony
Kartki: pożółkłe, poplamione, nieprzycięte fabrycznie
Grzbiet: naderwany
Rogi: zagięte
22,00 zł 4,45 zł
Rok wydania: 1910
Rodzaj okładki: Miękka
TIN: T03757860

Stan:
Obwoluta/Oprawa: wytarta, ze śladami zgięć, porysowana, zabrudzona
Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone, pożółkłe, naderwane
Druk: czytelny
Blok: niespójny, przekrzywiony
Kartki: pożółkłe, poplamione, nieprzycięte fabrycznie
Grzbiet: naderwany
Rogi: zagięte
Bulletin international de l academie 10A 1910 r.
-80%
Używana
Rok wydania: 1911
Rodzaj okładki: Miękka
TIN: T03757861

Stan:
Obwoluta/Oprawa: wytarta, ze śladami zgięć, naderwana na krawędziach, porysowana, zabrudzona
Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone, pożółkłe, naderwane
Druk: czytelny
Blok: niespójny, przekrzywiony
Kartki: pożółkłe, poplamione, nieprzycięte fabrycznie
Grzbiet: naderwany
Rogi: zagięte
22,00 zł 4,45 zł
Rok wydania: 1911
Rodzaj okładki: Miękka
TIN: T03757861

Stan:
Obwoluta/Oprawa: wytarta, ze śladami zgięć, naderwana na krawędziach, porysowana, zabrudzona
Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone, pożółkłe, naderwane
Druk: czytelny
Blok: niespójny, przekrzywiony
Kartki: pożółkłe, poplamione, nieprzycięte fabrycznie
Grzbiet: naderwany
Rogi: zagięte
Bulletin international de l academie des acinces 2A 1910 r.
-80%
Używana
Rok wydania: 1910
Rodzaj okładki: Miękka
TIN: T03757858

Stan:
Obwoluta/Oprawa: wytarta, ze śladami zgięć, porysowana, zabrudzona, naderwana na krawędziach, naderwana
Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone, nierówne, pożółkłe
Druk: czytelny
Blok: przekrzywiony, niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, naderwane, nieprzycięte fabrycznie
Grzbiet: naderwany
Rogi: zagięte
22,00 zł 4,45 zł
Rok wydania: 1910
Rodzaj okładki: Miękka
TIN: T03757858

Stan:
Obwoluta/Oprawa: wytarta, ze śladami zgięć, porysowana, zabrudzona, naderwana na krawędziach, naderwana
Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone, nierówne, pożółkłe
Druk: czytelny
Blok: przekrzywiony, niespójny
Kartki: pożółkłe, poplamione, naderwane, nieprzycięte fabrycznie
Grzbiet: naderwany
Rogi: zagięte
.