Asterix Złoty sierp Zeszyt 2

4 oceny

Asterix Złoty sierp Zeszyt 2

4 oceny
Wydawnictwo: Gutenberghus Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 22x30cm Ilość stron: 46 Waga: 0.15 kg TIN: T02718952
cena: 17,40 zł
widok:
sortuj:
UŻYWANA Asterix Złoty sierp Zeszyt 2 Asterix Złoty sierp Zeszyt 2 Rok wydania: 1990 TIN: T02718952 Uwagi: Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, porysowana, wytarta Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone Kartki: poplamione, pożółkłe Rogi: zagięte, uszkodzone 17,40 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Asterix Złoty sierp Zeszyt 2 Asterix Złoty sierp Zeszyt 2 Rok wydania: 1962 TIN: T02649199 Uwagi: Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, wyblakła, wytarta, ze śladami zgięć Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone Kartki: poplamione dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Asterix Złoty sierp Zeszyt 2 Asterix Złoty sierp Zeszyt 2 Rok wydania: 1962 TIN: T02615552 Uwagi: Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, wytarta, ze śladami zgięć Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone Grzbiet: naderwany Rogi: zagięte, rozdwojone Blok: zagięty Kartki: pożółkłe dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Asterix Złoty sierp Zeszyt 2 Asterix Złoty sierp Zeszyt 2 Rok wydania: 1990 TIN: T01924234 Uwagi: Oprawa wytarta, zabrudzona, pozółkła, porysowana, mocne ślady po zagięciu, naderwana,  Brzegi oprawy wytarte, Rogi oprawy zagięte, wytarte, Grzbiet książki mocno naderwany, wytarty, Strony  pożółkłe,zabrudzone, zagięte, pofalowane, ślady zamoczenia, Brzegi stron zakurzone, zabrudzone.   dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Asterix Złoty sierp Zeszyt 2 Asterix Złoty sierp Zeszyt 2 Rok wydania: 1962 TIN: T01954987 Uwagi:  Oprawa wytarta, zabrudzona, pozółkła, porysowana, mocne ślady po zagięciu, naderwana,  Brzegi oprawy wytarte, Rogi oprawy zagięte, wytarte,  Strony  pożółkłe,zabrudzone, zagięte,Brzegi stron zakurzone, zabrudzone.   dodaj do listy życzeń