Egmont Polska »
12x17cm
0.25 kg
Rok wydania: 1965
TIN: T01490563
Rok wydania: 1965
TIN: T01490563
Rok wydania: 1992
TIN: T03429154
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana, naderwana na krawędziach
Blok: pęknięty, zagięty
Inne informacje: adnotacje i pieczątki biblioteczne
Rok wydania: 1992
TIN: T03429154
uszkodzeniami
Blok: pęknięty, zagięty