Asterix walka wodzów

4 oceny

Asterix walka wodzów

4 oceny
Wydawnictwo: Egmont Polska Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 22x3cm Ilość stron: 48 Waga: 0.1 kg TIN: T02718893
cena: 29,76 zł
widok:
sortuj:
UŻYWANA Asterix walka wodzów Asterix walka wodzów Rok wydania: 1992 TIN: T02718893 Uwagi: Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, porysowana, wytarta Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe Kartki: pożółkłe, poplamione Rogi: zagięte, uszkodzone 29,76 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Asterix walka wodzów Asterix walka wodzów Rok wydania: 1965 TIN: T00885220 Uwagi: Brzegi stron zakurzone, Oprawa lekko wytarta i porysowana,Strony trochę pożółkłe,  dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Asterix walka wodzów Asterix walka wodzów Rok wydania: 1992 TIN: T00945762 Uwagi: Oprawa wytarta, Rogi oprawy trochę zagięte, Brzegi stron zakurzone, Brzegi stron delikatnie pobrudzone, Strony pożółkłe,  dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Asterix walka wodzów Asterix walka wodzów Rok wydania: 1992 TIN: T01031814 Uwagi: Brzegi stron zakurzone, zabrudzone, lekko naderwane. Oprawa wytarta, pożółkła, zabrudzona, sklejona taśmą na grzbiecie. Strony pożółkłe. Adnotacje i pieczątki pobilioteczne. Blok książki sklejony taśmą dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Asterix walka wodzów Asterix walka wodzów Rok wydania: 1965 TIN: T00553294 Uwagi: Brzegi stron lekko zakurzone. Oprawa nieznacznie wytarta i porysowana. Strony lekko pożółkłe. dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Asterix walka wodzów Asterix walka wodzów Rok wydania: 1992 TIN: T01294437 Uwagi: Brzegi stron zakurzone, Oprawa trochę wytarta, porysowana. Rogi oprawy trochę zagięte, Strony trochę pożółkłe,  dodaj do listy życzeń