Powrót

Pozostałe

  • Asterix róża i miecz
  • Asterix róża i miecz
  • Asterix róża i miecz
  • Asterix róża i miecz
  • Asterix róża i miecz
  • Asterix róża i miecz
  • Asterix róża i miecz
  • Asterix róża i miecz
  • Asterix róża i miecz
  • Asterix róża i miecz

Asterix róża i miecz

Ceny od: 9,00 zł do: 14,00 zł

Średnia ocena: 4,5

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Rok wydania: 1997 Wydawnictwo: Wydawnictwo Egmont Polska Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 22x32cm Ilość stron: 48 Waga: 0.1 kg EAN: 9788371234545 TIN: T02588603

Uwagi: Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, porysowana, wytarta, ze śladami zgięć, naderwana na krawędziach, pożółkła, z naklejkami, ze śladami taśmy Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone Rogi: uszkodzone, zagięte Grzbiet: zabrudzony, naderwany Kartki: pożółkłe, poplamione, naderwane, pofalowane Inne: adnotacje i pieczątki biblioteczne, dodatkowa foliowa obwoluta

11,10 zł
Informacje

Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, porysowana, wytarta, ze śladami zgięć, naderwana na krawędziach, pożółkła, z naklejkami, ze śladami taśmy Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone Rogi: uszkodzone, zagięte Grzbiet: zabrudzony, naderwany Kartki: pożółkłe, poplamione, naderwane, pofalowane Inne: adnotacje i pieczątki biblioteczne, dodatkowa foliowa obwoluta

Uwagi

Rok wydania: 1997 Wydawnictwo: Wydawnictwo Egmont Polska Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 22x29cm Ilość stron: 48 Waga: 0.12 kg EAN: 9788371234545 TIN: T02469385

Uwagi: Obwoluta/Oprawa: pożółkła, naderwana, zabrudzona, porysowana, naderwana na krawędziach, wyblakła, wytarta, z naklejkami, ze śladami taśmy, odklejająca się od bloku Grzbiet: naderwany Rogi: zagięte, rozdwojone Kartki: pożółkłe, poplamione Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone Inne: adnotacje i pieczątki biblioteczne

Informacje

Obwoluta/Oprawa: pożółkła, naderwana, zabrudzona, porysowana, naderwana na krawędziach, wyblakła, wytarta, z naklejkami, ze śladami taśmy, odklejająca się od bloku Grzbiet: naderwany Rogi: zagięte, rozdwojone Kartki: pożółkłe, poplamione Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone Inne: adnotacje i pieczątki biblioteczne

Uwagi

Rok wydania: 1997 Wydawnictwo: Wydawnictwo Egmont Polska Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 20x29cm Ilość stron: 48 Waga: 0.1 kg EAN: 9788371234545 TIN: T02367165

Uwagi: Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, porysowana, wytarta, ze śladami zgięć, naderwana na krawędziach, pożółkła, naderwana, z naklejkami, ze śladami taśmy Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone Rogi: zagięte, uszkodzone Kartki: pożółkłe, poplamione, naderwane, pofalowane Blok: pęknięty, przekrzywiony Grzbiet: naderwany, zabrudzony

Informacje

Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, porysowana, wytarta, ze śladami zgięć, naderwana na krawędziach, pożółkła, naderwana, z naklejkami, ze śladami taśmy Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone Rogi: zagięte, uszkodzone Kartki: pożółkłe, poplamione, naderwane, pofalowane Blok: pęknięty, przekrzywiony Grzbiet: naderwany, zabrudzony

Uwagi

Rok wydania: 1997 Wydawnictwo: Wydawnictwo Egmont Polska Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 17x24cm Ilość stron: 48 Waga: 0.1 kg EAN: 9788371234545 TIN: T01488181

Uwagi: Brzegi stron zakurzone, Oprawa lekko wytarta, Rogi oprawy trochę zagięte, Strony trochę pożółkłe, Oprawa delikatnie zagięta, Adnotacje i pieczątki pobilioteczne,

Informacje

Brzegi stron zakurzone, Oprawa lekko wytarta, Rogi oprawy trochę zagięte, Strony trochę pożółkłe, Oprawa delikatnie zagięta, Adnotacje i pieczątki pobilioteczne,

Uwagi

Rok wydania: 1997 Wydawnictwo: Wydawnictwo Egmont Polska Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 15.5x20.5cm Ilość stron: 48 Waga: 0.1 kg EAN: 9788371234545 TIN: T01256796

Uwagi: Oprawa lekko wytarta, zabrudzona, Brzegi stron lekko zakurzone,

Informacje

Oprawa lekko wytarta, zabrudzona, Brzegi stron lekko zakurzone,

Uwagi

Rok wydania: 1997 Wydawnictwo: Wydawnictwo Egmont Polska Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 15x20cm Ilość stron: 48 Waga: 0.1 kg EAN: 9788371234545 TIN: T01012608

Uwagi: Brzegi stron zakurzone, Oprawa lekko wytarta, Strony trochę pożółkłe, Rogi oprawy trochę zagięte,

Informacje

Brzegi stron zakurzone, Oprawa lekko wytarta, Strony trochę pożółkłe, Rogi oprawy trochę zagięte,

Uwagi

Rok wydania: 1997 Wydawnictwo: Wydawnictwo Egmont Polska Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 11x20cm Ilość stron: 48 Waga: 0.1 kg EAN: 9788371234545 TIN: T00964509

Uwagi: Brzegi stron zakurzone, Oprawa porysowana, zabrudzona, Rogi oprawy zagięte,Strony pożółkłe,

Informacje

Brzegi stron zakurzone, Oprawa porysowana, zabrudzona, Rogi oprawy zagięte,Strony pożółkłe,

Uwagi

Rok wydania: 1991 Wydawnictwo: Wydawnictwo Egmont Polska Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 11x20cm Ilość stron: 48 Waga: 0.1 kg EAN: 9788371234545 TIN: T00885210

Uwagi: Brzegi stron zakurzone, Oprawa lekko wytarta i porysowana,  Strony trochę pożółkłe,

Informacje

Brzegi stron zakurzone, Oprawa lekko wytarta i porysowana,  Strony trochę pożółkłe,

Uwagi

Rok wydania: 1991 Wydawnictwo: Wydawnictwo Egmont Polska Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 11x20cm Ilość stron: 48 Waga: 0.1 kg EAN: 9788371234545 TIN: T00855756

Uwagi: Brzegi stron zakurzone, Oprawa wytarta, zabrudzona, pokreślana,

Informacje

Brzegi stron zakurzone, Oprawa wytarta, zabrudzona, pokreślana,

Uwagi

Rok wydania: 1991 Wydawnictwo: Wydawnictwo Egmont Polska Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 11x16cm Ilość stron: 48 Waga: 0.1 kg EAN: 9788371234545 TIN: T00726201

Uwagi: Brzegi stron zakurzone, Oprawa lekko wytarta, Strony  pożółkłe,

Informacje

Brzegi stron zakurzone, Oprawa lekko wytarta, Strony  pożółkłe,

Uwagi

Opinie