Teraz 15 PLN od Tezeusz.pl dla zamówień o wartości od 150 zł - w koszyku użyj kod: 15PLNODNAS

Asterix przygody Galla Asteriksa

brak ocen

brak ocen
Wydawnictwo: Dargaud Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 16x22cm Ilość stron: 50 Waga: 0.2 kg
cena: od: 12,15 zł do: 21,60 zł
widok:
sortuj:
-19%

Uwagi:

Obwoluta/Oprawa: naderwana, zabrudzona, porysowana, ze śladami zgięć, wytarta, wyblakła

Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe

Kartki: poplamione, pożółkłe

Rogi: zagięte, rozdwojone, uszkodzone

Grzbiet: zabrudzony

TIN: T03012375

Rok wydania: 1990

15,00 zł 12,15 zł

Uwagi:

Kartki: poplamione, pożółkłe

Grzbiet: zabrudzony

TIN: T03012375

Rok wydania: 1990

-10%

Uwagi:

Obwoluta/Oprawa: wytarta, zabrudzona

Brzegi stron: zakurzone, pożółkłe

Kartki: pożółkłe

Rogi: zagięte

TIN: T03429157

Rok wydania: 1990

24,00 zł 21,60 zł

Uwagi:

Kartki: pożółkłe

Rogi: zagięte

TIN: T03429157

Rok wydania: 1990

Sklep tezeusz.pl wykorzystuje pliki cookies. Umożliwiają one sprawne działanie strony, narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych.

Szczegóły na ten temat znajdziesz w Polityce PrywatnościPolityce cookies. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.