Asterix Legionista Zeszyt 1 Tom 10

4 oceny

4 oceny
Wydawnictwo: Wydawnictwo Egmont Polska Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 22x30cm Ilość stron: 48 Waga: 0.2 kg TIN: T02718967
cena: 37,20 zł
widok:
sortuj:
UŻYWANA Asterix Legionista Zeszyt 1 Tom 10 Asterix Legionista Zeszyt 1 Tom 10 Rok wydania: 1993 TIN: T02718967 Uwagi: Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, wytarta, porysowana Brzegi stron: zakurzone, pożółkłe, zabrudzone Kartki: poplamione, pożółkłe Rogi: zagięte, uszkodzone 37,20 zł dodaj do listy życzeń
UŻYWANA Asterix Legionista Zeszyt 1 Tom 10 Asterix Legionista Zeszyt 1 Tom 10 Rok wydania: 1993 TIN: T01924235 Uwagi: Oprawa  wytarta, zabrudzona, porysowana, pożółkła, ślady po zagięciu, troche zamoczona, Brzegi oprawy wytarte, Rogi oprawy  zagięte, wytarte, Grzbiet książki naderwany, Strony  pożółkłe, zabrudzone, poplamione, kilka stron zagiętych, Brzegi stron zakurzone, zabrudzone,  dodaj do listy życzeń