21.5x29cm
0.1 kg
9788371232848
cena:
od: 21,60 zł
do: 27,72 zł
Rok wydania: 1996
TIN: T02294801
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana, naderwana na krawędziach
Kartki: klejone taśmą
Inne informacje: obwoluta/oprawa z naklejkami, grzbiet posiada naklejkę, adnotacje i pieczątki biblioteczne
35,00 zł
24,75 zł
Najniższa cena z 30 dni:
24,75 zł
24,75 zł
Rok wydania: 1996
TIN: T02294801
uszkodzeniami
Kartki: klejone taśmą
Rok wydania: 1996
TIN: T03297534
uszkodzeniami
24,00 zł
21,60 zł
Najniższa cena z 30 dni:
19,20 zł
19,20 zł
Rok wydania: 1996
TIN: T03297534
uszkodzeniami
Rok wydania: 1996
TIN: T04951275
29,18 zł
27,72 zł
Najniższa cena z 30 dni:
27,72 zł
27,72 zł
Rok wydania: 1996
TIN: T04951275