Sklep tezeusz.pl wykorzystuje pliki cookies. Umożliwiają one sprawne działanie strony, narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły na ten temat znajdziesz w Polityce PrywatnościPolityce cookies. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.

WIOSENNA BURZA Promocji EDYCJA 2: zrób zakupy za min. 125 zł i skorzystaj z darmowej dostawy, w koszyku użyj kod WBURZ33

Asterix Asteriks legionista

brak ocen

Asterix Asteriks legionista

brak ocen
Wydawnictwo: Egmont Polska Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 16x26cm Ilość stron: 48 Waga: 0.23 kg
cena: od: 7,51 zł do: 20,66 zł
widok:
sortuj:
Asterix  Asteriks legionista
-6%

Uwagi:

Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, porysowana, wyblakła, ze śladami zgięć, wytarta, z naklejkami, pożółkła

Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone

Rogi: uszkodzone

Grzbiet: zabrudzony, naderwany

Kartki: poplamione, pożółkłe

Inne: zapiski

TIN: T03528646

Rok wydania: 1993

8,00 zł 7,51 zł

Uwagi:

Rogi: uszkodzone

Kartki: poplamione, pożółkłe

Inne: zapiski

TIN: T03528646

Rok wydania: 1993

Uwagi:

Obwoluta/Oprawa: porysowana, naderwana na krawędziach, ze śladami zgięć

Brzegi stron: zakurzone, pożółkłe

Kartki: pożółkłe, naderwane

Rogi: zagięte, rozdwojone

Inne: zapiski

TIN: T03525601

Rok wydania: 1993

20,66 zł

Uwagi:

Kartki: pożółkłe, naderwane

Rogi: zagięte, rozdwojone

Inne: zapiski

TIN: T03525601

Rok wydania: 1993