20.5x29.5cm
9788323746799
cena:
52,00 zł
26,00 zł
Najniższa cena z 30 dni:
26,00 zł
Rok wydania: 1998
TIN: T03446074
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana, naderwana na krawędziach
Kartki: pofalowane
Wady fabryczne: ślady kleju przy grzbiecie
52,00 zł
26,00 zł
Najniższa cena z 30 dni:
26,00 zł
26,00 zł
Rok wydania: 1998
TIN: T03446074
uszkodzeniami
Kartki: pofalowane