Egmont Polska »
18.5x25cm
0.14 kg
9788371231575
Rok wydania: 1995
TIN: T01490562
Rok wydania: 1995
TIN: T01490562
Rok wydania: 1995
TIN: T02367163
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana, naderwana na krawędziach
Kartki: naderwane, pofalowane
Inne informacje: obwoluta/oprawa z naklejkami, grzbiet posiada naklejkę, adnotacje i pieczątki biblioteczne
Rok wydania: 1995
TIN: T02367163
uszkodzeniami
Kartki: naderwane, pofalowane